Okładka książki Osobowość dorosłego człowieka. Perspektywa teorii pięcioczynnikowej

Osobowość dorosłego człowieka. Perspektywa teorii pięcioczynnikowej

Autor:
papier
Magdalena
7,5 (4 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Książka stanowi znakomity przykład publikacji, która - zachowując wysoki poziom naukowy - jest zrozumiała nie tylko dla specjalistów. Korzyść z jej lektury odniosą zarówno psycholodzy i studenci psychologii, jak i wszyscy, którzy w swojej pracy zawodowej mają kontakty z ludźmi. Może ona także stanowić podręcznik akademicki w zakresie teorii, rozwoju i sposobów pomiaru osobowości.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.wysylkowa.pl