Mały Książę uczy dobrych manier

Okładka książki Mały Książę uczy dobrych manier Antoine de Saint-Exupéry
Okładka książki Mały Książę uczy dobrych manier
Antoine de Saint-Exupéry Wydawnictwo: Znak emotikon interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
32 str. 32 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Znak emotikon
2016-06-03
2016-06-03
32 min.
Henryk Woźniakowski
bon ton dobre maniery ważne słowa Henryk Woźniakowski literatura francuska

Mały książę, mimo wielu pięknych cytatów i myśli, pokazuje jedynie rozwydrzone dziecko, lekceważące pytania innych oraz nie odpuszczającym pytania nawet gdy ktoś po prostu nie chce odpowiadać. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, iż wszystko w tej lekturze trzeba brać ze zmrużonym okiem ale mimo wszystko - sama treść mnie nie zaskoczyła ani nie spodobała.

Książka dla dwuletnicz dzieci 🧒

Książka dla dwuletnicz dzieci 🧒