Prywatna pokojówka
- Kategoria:
- literatura obyczajowa, romans
- Format:
- papier
- Data wydania:
- 2023-04-20
- Data 1. wyd. pol.:
- 2023-04-20
- Język:
- polski
Aleksa to kobieta pracująca jako dziennikarka, która staje na rozdrożu swojego życia w dniu swoich urodzin. W prezencie dostaje szansę na rozwój kariery, ale także złamane serce po przyłapaniu męża na zdradzie. Sara to mocno stąpająca po ziemi kobieta i była „luksusowa eskorta”. Sara z każdej kłody, którą życie rzuciło jej pod nogi, zbudowała własny świat, w który niepostrzeżenie wkroczyła Aleksa.
Obie będą miały podobny cel: usiąść i porozmawiać, aby Aleksa mogła przeprowadzić z Sarą wywiad, który przyniesie im kilka niespodzianek. Dla Aleksy jedną z nich będzie intrygujący mężczyzna, który wkroczy w jej życie spokojnie, ale stanowczo. Dla Sary zaskoczeniem będzie naginanie swoich zasad, aby pomoc Aleksie odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
Jak bardzo splotą się losy obu kobiet? Jaką rolę w tym wszystkim odegra poznany przez Aleksę atrakcyjny Mieszko? Czy wyuzdane wspomnienia Sary sprawią, że Aleksa spojrzy na swoje miłosne życie inaczej?
Prywatna Pokojówka to historia z odrobiną romansu oraz ze sporą dawką gorącej erotyki, ale jej tłem jest niespodziewana przyjaźń dwóch kobiet, których ścieżki splotły się całkiem przypadkiem. Tylko czy na pewno był to przypadek?
Kup Prywatna pokojówka w ulubionej księgarni
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl. Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów), „Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki. Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Opinia społeczności
Prywatna pokojówka
Recenzja ''Prywatna pokojówka'' Katarzyna Krakowiak Ilość stron: 310 Egzemplarz pochodzi z mojej prywatnej biblioteczki. ✩ Znacie styl pisarski Kasi? Jeżeli nie, to polecam Wam zacząć od tej pozycji. Na mnie osobiście ta powieść zrobiła dobre wrażenie i stała się jedną z moich ulubionych propozycji wydawniczych. ✩ ''Prywatna pokojówka'' Przeczytałam w ubiegłym roku pod koniec czerwca. I szczerze mówiąc, cieszę się, że poświęciłam tej powieści czas, ponieważ emocji podczas czytania nie brakowało. Od zaciekawienia po frustrację, ale było warto. Początek tej opowieści poznamy z perspektywy Aleksy, do której kilka stron później dołączy Sara. I od tego momentu zaczniemy poznawać całą historię obu kobiet z dwóch perspektyw. Wspomnę, że każda z bohaterek ma w życiu swoje przeżycia i dramaty. Natomiast akcja powieści będzie, toczyć się w Gdańsku momentami znajdziemy się, również we Francji. Gdyż ten kraj jest szczególnie bliski Sarze. Dla mnie wisienką w całej opowieści jest Sara może, zabrzmi to dziwnie, ale kocham ją całym sercem. Alekse też lubię, mimo że ona ma, powiedźmy dość trudną sytuację życiową. Myślę, że gdy zamknie, pewne rozdziały w swoim życiu będzie jej łatwiej ruszyć do przodu. ✩ Kasia samą fabułę tej książki wymyśliła i poprowadziła fajnie płynnym przyjemnym tempem. Mamy dzięki temu szanse zrozumieć każdy wątek bardzo dokładnie. Wciągnąć się w niego i przeczytać w jeden wieczór lub deszczowe popołudnie. Tak było w moim przypadku za oknem deszczowo, a ja siedziałam, czytałam, a potem pozostałam z ciekawością, jak dalej potoczy się historia bohaterek. Przypadł mi do gustu styl jakiego używa Kasia pisząc swoje powieści, które kieruje bezpośrednio do kobiet. Pozostaje tylko czekać na kolejną nową opowieść w stylu Katarzyny Krakowiak. ✩ Opowieść, o ile się nie mylę, została, przedstawiona w narracji naprzemiennej pierwszoosobowej oraz trzecioosobowej, która toczy się głównie pomiędzy bohaterkami. Są momenty, w których pojawią się też panowie jako postacie drugoplanowe i również włączą się w narrację z naszymi paniami. Natomiast oprawa sugeruje, że w tej powieści będzie gorąco, ale która z pań będzie tą naprawdę gorącą? Tego Wam nie zdradzę. ✩ O korekcie i literówkach nie będę się wypowiadać akurat przy tej powieści, ponieważ nie pamiętam czy w ogóle były w tekście. • Prywatna pokojówka • Wyjątkowa historia • Opowieści kobiet • Przeczytane • Polecam •
Oceny książki Prywatna pokojówka
Poznaj innych czytelników
110 użytkowników ma tytuł Prywatna pokojówka na półkach głównych- Przeczytane 73
- Chcę przeczytać 37
- Posiadam 5
- Legimi 5
- Ulubione 2
- 2023 2
- Samodzielne 1
- Posiadam :) 1
- Mój patronat/ moja rekomendacja 1
- 2024 1
Opinia
Za sprawą "Prywatnej pokojówki" wszedłem w świat atrakcyjnych, pewnych siebie i majętnych ludzi mogących sobie na wiele pozwolić, ale też w świat rozpadu małżeństwa, niełatwych relacji między ludźmi, niezadowolonych rodziców, przyjaźni, sexu, romansu, szczęścia, trudnych decyzji, przemyśleń, tęsknoty.
Książka podobała mi się. Autorka ma fajny styl, czytało mi się sympatycznie, postacie dobrze wykreowane. Całość dobrze napisana. Z bohaterów szczególnie polubiłem Aleksę, która moim zdaniem była postacią bardzo prawdziwą. Razem z nią przeżywałem jej problemy, sukcesy, wzruszałem się i chciałem, żeby miała lepiej.
Nie można nie wspomnieć o ładnie opisanych scenach erotycznych. Dobrze się je czytało.
Jak wspomniałem "Prywatna pokojówka" podobała mi się. Początek zaciekawił, potem było spokojnie, ale to co Autorka zrobiła na koniec to sprawiło, że nie tylko chcę, ale muszę przeczytać kontynuację losów Aleksy i Sary.
Katarzyno czekam
Za sprawą "Prywatnej pokojówki" wszedłem w świat atrakcyjnych, pewnych siebie i majętnych ludzi mogących sobie na wiele pozwolić, ale też w świat rozpadu małżeństwa, niełatwych relacji między ludźmi, niezadowolonych rodziców, przyjaźni, sexu, romansu, szczęścia, trudnych decyzji, przemyśleń, tęsknoty.
więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toKsiążka podobała mi się. Autorka ma fajny styl, czytało mi się...