Wampiry wolą szatynki

Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość na kołku (tom 3) literatura piękna
Be still my vampire heart
Miłość na kołku (tom 3)
literatura piękna
Ewa Spirydowicz
wampiry paranormal romance fantasy

Pomijając postać Emmy, pozostali bohaterowie to chyba najmocniejsza zaleta tej powieści. Fabuła całkiem ciekawa, ale mało rozbudowana, do tego żenujące i wymuszone dialogi. Słabe sceny miłosne i nieciekawie rozpisane walki. Całość raczej melodramatyczna. Nie jestem pewna, czy chcę sięgać po następne części tej serii.

Na półkach: , , , ,

Prosty, lekki odmóżdżacz do pochłonięcia w zimne wieczory. Trzeci tom, trzecia para i miłość od pierwszego wejrzenia, która pokonuje przeszkody. Trochę humoru, trochę emocji, kilka scen erotycznych nie bardzo złych, takie romansidło paranormalne do poduchy i na poprawę humoru. Umila życie, gdy ma się dość trudów, problemów i ważnych spraw.

Powiedziałam, ze robię sobie przerwę od tej serii, a jednak wciągnęła mnie kolejna część. I tym razem jestem zadowolona, bo "Wampiry wolą szatynki" to zdecydowanie najbardziej, ciekawa i humorystyczna część z dotąd przeczytanych.

Przyjemna lektura na wieczór.

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..

Kolejna przeczytana przeze mnie książka o wampirach, cóż jedni je kochają, inni nienawidzą, a ja dalej nie mam ich dość. A zwłaszcza takich szarmanckich i seksownych przystojniaków pijących syntetyczna krew i noszących kilty.
Przyznam ze, po "Wampirach w wielkim mieście "musiałam chwile wstrzymać się z przeczytaniem kolejnej części. Wynika to z tego że, pokochałam...

Dochodzę do wniosku, że jeśli przeczyta się jedną książkę z cyklu "Miłość na kołku", (najlepiej pierwszą:), to tak jakby się przeczytało wszystkie! Ten sam schemat, wiele prawie identycznych akcji i tekstów...ja-przynajmniej na razie- odpuszczam sobie pozostałe:)

Kolejny wampir z rodu Romana poznaje dziewczynę i się w niej zakochuje. Czy już wspominałam, że uwielbiam tą serię? Jest nieziemska. Polecam.

Wampiry wolą szatynki
Angus jest wampirem od około 500 lat. Po stracie żony myślał, że już nigdy nikt nie przyspieszy bicia jego nieśmiertelnego serca. Jednak pogromczyni nieumarłych - Emma uczyniła cud.
Emma nienawidzi wampirów z powodów osobistych. Ale gdy na jej drodze staje niezwykle przystojny Szkot zaczyna się wahać. Czy wampiry naprawdę są nie czułymi krwiopijcami?...

2019

Zaczęłam od któregoś tam tomu zupełnie przez przypadek. Po kilku stronach wciągnęlo mnie, akurat miałam minorowy nastrój. A historyjka była prościutka i naiwniutka, ładnie podana, przyprawiona odpowiednią dozą wyciskacza łez co mi odpowiadało.
Nie jest to lektura Boże broń ambitna, to paranormalny Harlequin, ale ma parę smaczków. Każdy tom to odrębna całość, w następnym...

Dyskusje

1 962