Wampiry wolą szatynki

Okładka książki Wampiry wolą szatynki
Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość na kołku (tom 3) literatura piękna
literatura piękna
Miłość na kołku (tom 3)
Be still my vampire heart
Amber
2010-07-22
2010-07-22
Data 1. wydania:
2007-03-27
Ewa Spirydowicz
wampiry paranormal romance fantasy

więcej Więcej

Póki co najlepszy tom z serii.
Podobało mi się zakończenie. Największym zaskoczeniem okazał się mały Constantine. Mam nadzieję, że będzie pojawiał się w kolejnych tomach.
Plusem w fabule było to, że w porównaniu z częścią pierwszą i drugą było tu mniej absurdalnych scen i wątków.
Emma trochę mnie denerwowała. Jej wysokie mniemanie o sobie było naprawdę irytujące. Za to...

"Wampiry wola szatynki " to kolejna wspaniała cześć, o czarujących i szarmanckich wampirach.

Głównym bohaterem książki jest Angus, szef agencji detektywistycznej i ochroniarskiej, wódz Brytyjskiego klanu wampirów.

Jego serce zdobywa śliczna i seksowna ,odważna pogromczyni wampirów Emma Wallance, która pojawiła się już w poprzedniej części.

Malkontenci i ich...

Książka ciekawa, główny bohater bardzo ciekawy. Myślę, że jedna z śmieszniejszych w całej serii, akcja dobrze rozwinięta. Na nudne dni, aby jakoś pożreć czas.

miło szybko i przyjemnie

Pomijając postać Emmy, pozostali bohaterowie to chyba najmocniejsza zaleta tej powieści. Fabuła całkiem ciekawa, ale mało rozbudowana, do tego żenujące i wymuszone dialogi. Słabe sceny miłosne i nieciekawie rozpisane walki. Całość raczej melodramatyczna. Nie jestem pewna, czy chcę sięgać po następne części tej serii.

Na półkach: , , , ,

Prosty, lekki odmóżdżacz do pochłonięcia w zimne wieczory. Trzeci tom, trzecia para i miłość od pierwszego wejrzenia, która pokonuje przeszkody. Trochę humoru, trochę emocji, kilka scen erotycznych nie bardzo złych, takie romansidło paranormalne do poduchy i na poprawę humoru. Umila życie, gdy ma się dość trudów, problemów i ważnych spraw.

Powiedziałam, ze robię sobie przerwę od tej serii, a jednak wciągnęła mnie kolejna część. I tym razem jestem zadowolona, bo "Wampiry wolą szatynki" to zdecydowanie najbardziej, ciekawa i humorystyczna część z dotąd przeczytanych.

Przyjemna lektura na wieczór.

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..

Kolejna przeczytana przeze mnie książka o wampirach, cóż jedni je kochają, inni nienawidzą, a ja dalej nie mam ich dość. A zwłaszcza takich szarmanckich i seksownych przystojniaków pijących syntetyczna krew i noszących kilty.
Przyznam ze, po "Wampirach w wielkim mieście "musiałam chwile wstrzymać się z przeczytaniem kolejnej części. Wynika to z tego że, pokochałam...

2 024
  • Chcę w prezencie