rozwińzwiń

Eurokalifat. Dżihad, gangi i islamizacja Europy

Okładka książki Eurokalifat. Dżihad, gangi i islamizacja Europy autora Michał Bruszewski, 9788368123562
Okładka książki Eurokalifat. Dżihad, gangi i islamizacja Europy
Michał Bruszewski Wydawnictwo: Zona Zero reportaż
304 str. 5 godz. 4 min.
Kategoria:
reportaż
Format:
papier
Data wydania:
2016-01-01
Data 1. wyd. pol.:
2016-01-01
Liczba stron:
304
Czas czytania
5 godz. 4 min.
Język:
polski
ISBN:
9788368123562
Średnia ocen

8,3 8,3 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Eurokalifat. Dżihad, gangi i islamizacja Europy w ulubionej księgarnii

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki Eurokalifat. Dżihad, gangi i islamizacja Europy

Średnia ocen
8,3 / 10
3 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE o książce Eurokalifat. Dżihad, gangi i islamizacja Europy

Poznaj innych czytelników

13 użytkowników ma tytuł Eurokalifat. Dżihad, gangi i islamizacja Europy na półkach głównych
  • 9
  • 3
  • 1
10 użytkowników ma tytuł Eurokalifat. Dżihad, gangi i islamizacja Europy na półkach dodatkowych
  • 3
  • 2
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1

Inne książki autora

Okładka książki Nie patrz martwym w oczy. Polacy na wojnie w Ukrainie Michał Bruszewski, Maciej Szopa
Ocena 6,9
Nie patrz martwym w oczy. Polacy na wojnie w Ukrainie Michał Bruszewski, Maciej Szopa
Okładka książki Wielka wojna Izraela. Prawdziwa Fauda od Gazy do Syrii. Michał Bruszewski, Paweł Rakowski
Ocena 7,0
Wielka wojna Izraela. Prawdziwa Fauda od Gazy do Syrii. Michał Bruszewski, Paweł Rakowski

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki Eurokalifat. Dżihad, gangi i islamizacja Europy

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Eurokalifat. Dżihad, gangi i islamizacja Europy