Historia powszechna cyfr T. I-II

W.A.B.
2006-03-30
2006-03-30
Katarzyna Marczewska, Krystyna Szeżyńska-Maćkowiak
cyfry historia cyfr historia liczenia matematyka liczenie

więcej Więcej

Genialna, porywająca i pełna fascynujących faktów podróż w świecie cyfr, poprzez czas i w poprzek kontynentów. Dzieło monumentalne a i tak za krótkie aby nacieszyć się w pełni obcowaniem z nim. Książka do której można wielokrotnie wracać aby chwytać kolejną nić inspiracji i szukać dalej na własną rękę.

Takie książki rodzą się z wielkiej pasji, jako dzieło życia, energia...

książka posłużyła mi jako filar do przygotowania prezentacji maturalnej. Była świetnie napisana, wszystko wytłumaczyła. Do tego wypełniona mnóstwem zabawnych odniesień i ciekawostek.
Polecam!

• Historia