Człowiek zalękniony. Moja podróż do źródeł lęku

Okładka książki Człowiek zalękniony. Moja podróż do źródeł lęku Daan Heerma van Voss
Okładka książki Człowiek zalękniony. Moja podróż do źródeł lęku
Daan Heerma van Voss Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Media Polska) reportaż
reportaż
De bange mens. Mijn zoektocht naar de bron van onze angsten
Słowne (dawniej Burda Media Polska)
2022-09-28
2022-09-28
Olga Niziołek
lęk człowiek

Przydatne informacje, które autor zawarł w książce można zmieścić na 20 stronach. Reszta to jakiś beznadziejny bełkot.

Niesamowita opowieść o podróży autora do źródeł lęku. Chwilami przerażająco, ale przede wszystkim bardzo szczera opowieść o doswiadczeniach różnych osób o życiu razem z lękiem.
Ta książka zdecydowanie mnie poruszyła i dała do myślenia.

Ta książka zdecydowanie mnie poruszyła i dała do myślenia.

„Człowiek zalękniony” to książka, która pomoże każdemu z nas znaleźć wiele odpowiedzi na kluczowe pytania na temat lęków. Dziś wielu z nas boryka się z tym problemem. Daan Heerma van Voss napisał książkę, która pozwala nam odbyć podróż do źródeł lęku, a tym samym się z nim oswoić i żyć. Żyć pełnią życia z lękiem nad, którym to my mamy kontrole, a nie on nad nami. To bardzo ważne, a lektura tej książki jest pomocą, aby tak właśnie było.
Książka ta jest ciekawym i mądrym spojrzeniem, które pomoże pokonać lęk. Autor zmotywowany został przez swoją byłą dziewczynę, aby stanąć oko w oko z lękiem, zmierzyć się z nim. Teraz na kartach swej książki dzieli się z nami swym doświadczeniem. Dzięki temu możemy znaleźć receptę na to, aby poradzić sobie w sytuacjach, w których lęk paraliżuje nas w codziennym życiu. Doświadczenie Daana jest dobrą wskazówką, aby móc oswoić uczucie lęku, żyć z nim, nie pozwalając mu na to, aby odebrał nam czerpanie z życia pełnymi garściami.
Autor wspomina swoją podróż w głąb lęku. Podróż trudną, lecz niezmiernie ważną. Zmuszony był stawić im czoła. Ich źródło zapoczątkowane zostało w dzieciństwie. Dzięki tej książce znajdziemy odpowiedź na pytanie czym jest lęk, jakie jest jego pochodzenie, wreszcie czy lęk jest dziedziczny? A przede wszystkim jak sobie z nim radzić, aby nie miał kontroli nad naszym życiem? Ważne, abyśmy mieli nad nim kontrolę i potrafili funkcjonować, gdy lęk zagląda w nasze oczy. Bo to, że jest on obecny w naszym życiu, jest oczywiste. Warto znaleźć metody, aby z nim żyć.
„Człowiek zalękniony” to książka dla każdego z nas. Bez wątpienia jest ważną lekturą, która pozwoli nam oswoić lęk(i) i żyć pełnią życia. Dzięki tej książce znajdziemy wiele ważnych i cennych wskazówek, aby żyć z lękiem, potrafić go nazwać i nie pozwolić mu zdobyć kontroli nad naszym życiem. Zdecydowanie polecam!
Książka „Człowiek zalękniony” ukazała się nakładem Wydawnictwa Słowne

• Reportaż
  • 02. Epub?
  • Poniewczasy
  • Legimi fakt
  • Psychologia
  • Skład tanich książek

Dodaj cytat z książki Człowiek zalękniony. Moja podróż do źródeł lęku