Wyłącz autopilota. Porzuć rutynę i odważ się na zmiany

Okładka książki Wyłącz autopilota. Porzuć rutynę i odważ się na zmiany Antonio Neves
Okładka książki Wyłącz autopilota. Porzuć rutynę i odważ się na zmiany
Antonio Neves Wydawnictwo: LAURUM poradniki
poradniki
Stop Living on Autopilot: Take Responsibility for Your Life and Rediscover a Bolder, Happier You
LAURUM
2022-09-16
2022-09-16
Dorota Gasper

Cześć, przeczytana pozycja. Co do opinii to mam pewne wątpliwości. Z jednej strony czyta się szybko i przyjemnie. Jest sporo wniosków, które są w mojej ocenie słuszne. Z drugiej to jest kolejna pozycja dot. automotywacji, pomysłu na zmianę swojego postępowania itd. Może najlepszą oceną byłaby informacja mówiąca ile osób po przeczytaniu tej pozycji faktycznie zmieniły swoje postępowanie.

Według mnie nierówna (ma słabsze fragmenty),ale zmusza do zadania sobie ważnych pytań.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Codziennie napotykamy trudności i wyzwania. Prawie codziennie jesteśmy wystawiani na próbę i zdarza się tak, że chcemy się poddać. Nie róbcie tego. Nie ma znaczenia, czy inni sądzą, że rozgryzłeś, o co chodzi w życiu. Znaczenie ma tylko to JAK postanowiłeś je przeżyć, a to oznacza jedynie zobowiązanie się do życia w zgodzie z własnymi standardami.
Tu i teraz, uważność - przereklamowane? Może, ale życie to nie walka, to celebracja - każdego zwykłego wtorku.

Tu i teraz, uważność -...

• Poradniki
  • Popularnonaukowe
  • 📑📑200<400 stron
  • Samodzielne
  • Rozwojowe

Dodaj cytat z książki Wyłącz autopilota. Porzuć rutynę i odważ się na zmiany