Motocyklista bez uczuć

Brak jakiekolwiek fabuły, trochę jakby człowiek oglądał serial ale odpalał tylko co 3 odcinek. Głowni bohaterowie zachowują się jak dzieci do tego denerwujący.

Super mi się czytało "Motocyklistą bez uczuć"
Miłość, zwroty akcji,sensacja, źli chłopcy.
Na pewno sięgnę jeszcze nie raz po książki Autorki.

Super mi się czytało "Motocyklistą bez uczuć"
Miłość, zwroty akcji,sensacja, źli chłopcy.
Na pewno sięgnę jeszcze nie raz po książki Autorki.

Czytałam już co nieco od I.M.Darkss i pamiętam, że byłam urzeczona. Czy także i MOTOCYKLISTA BEZ UCZUĆ wprawił moje serce w drżenie?

Kira i Sedrick spotkali się przed pięcioma laty. Ona uratowała mu życie i pomogła wrócić do zdrowia. On podarował jej przyjemność z bycia razem. Narodziło się pomiędzy nimi uczucie, które zgasło jak knotek świecy zaraz po tym, gdy dziewczyna poznała prawdziwe pobudki kierujące mężczyzną. On odszedł, a ona zmieniła się całkowicie. Odcięła od siebie emocje i wyzbyła się czułości.
Teraz spotkali się na nowo. On z otwartym sercem, ona nadal z bliznami po jego odejściu.

MOTOCYKLISTA BEZ UCZUĆ już od samego początku wciągnął mnie bez reszty w fabułę. Idealnie odnalazłam się w świecie klubów motocyklowych, ale co tu dużo mówić, uwielbiam książki z takim motywem. Jednak to nie klub gra tutaj pierwsze skrzypce. Najważniejszą postacią w tej książce jest Kira. Kobieta zagubiona, trwająca przy dawnym uczuciu, ale na zewnątrz nie okazująca słabości. Gotowa do walki o to, co kocha, ale na własnych zasadach. Kirze nikt nie może podskoczyć. Poza nim.
Sedrick Wrath już kiedyś zakradł się do jej serca. I nigdy z niego nie wyszedł. Mężczyzna musiał podjąć decyzje, które zaważyły na szczęściu jego samego i oddanej mu kobiety. Teraz powraca, aby znowu zawalczyć. Tylko czy będzie miał na to szansę?

Jest tutaj ewidentnie na czym oko zawiesić. Książka ma bardzo płynną fabułę, tak naprawdę nie ma tutaj żadnej stagnacji, a życie bohaterów gna z kąta w kąt. Jest emocjonalnie, wyczerpująco, zaskakująco i poruszająco. MOTOCYKLISTA BEZ UCZUĆ to warty uwagi tytuł jeśli lubicie pewne siebie kobiety ulegające tylko temu jednemu jedynemu i mężczyzn gotowych do walki o cały swój świat. Jak dla mnie, naprawdę świetna.

Cześć,

zastanawiam się, czy miłość faktycznie jest tak silna, czy to zwykła ludzka naiwność.

Kira kiedyś była ogromnie zakochana.
Zakochana w dupku, który nie liczył się z jej uczuciami ani nikogo innego.
Zbliżał się tylko do tych ludzi, dzięki którym mógł wspiąć się na szczyt. Kira również była wyłącznie pionkiem. Gdy Sed w końcu pokazał, jakim jest bydlakiem, jej serce pokruszyło się na milion kawałków. Kira dość szybko podniosła się na nogi, lecz nie była już taka sama. Wyrachowana, zimna, okrutna, taka chciała być i za taką ją uważali, a ona sama sądziła, że miejsce na tej ziemi jest tylko dla silnych niezależnych kobiet.

Dawna miłość wróciła, a z nią uczucia, które za wszelką cenę chciała ukryć. Niestety to było silniejsze. Pożądanie i namiętność wypływała z każdej strony, a ona znowu była jemu uległa. Być może pomyślicie: „biedna dziewczyna, znowu ją omotał” albo wręcz przeciwnie, że jest naiwniaczką, jednak za jej postępowaniem kryje się coś więcej. Coś, co wszystko zmienia. Pytanie tylko, czy na dobre?

Autorka stworzyła bohaterkę, która zawsze walczy o swoje, a przy tym potrafi być nieobliczalna oraz Seda, który nie boi się pokazać swoich uczuć. Potrafi całym sobą pokazać jak bardzo kocha, ale rani równie mocno.

Spędziłam z tą książką kilka bardzo przyjemnych godzin i z pewnością sięgnę również po inne książki autorki

Cześć,

Kira kiedyś była ogromnie zakochana.
Zakochana w dupku, który nie liczył się z jej uczuciami ani nikogo innego.

Mocne charaktery bohaterów nie dają nam się nudzić podczas czytania. Dużo się dzieje, co trzeba przeczytać.

Miałam wrażenie, że zamiast książki dostałam garść epizodów. Brak wątków pobocznych, brak opisów, brak wprowadzeń w wątki. Główni bohaterowie chwiejni w swoich emocjach i dążeniach, bez charakteru. "Kira jest już zupełnie inną kobietą: zimną, wyrachowaną i okrutną." W moim egzemplarzu taka nie była, raczej żenująca i nijaka.

Kira Malloy ratuje Sedricka Wratha oraz otacza go opieką. Nie spodziewała się, że podczas leczenia prawdziwych ran mężczyzny zbliżą się na tyle do siebie, że Kira odda mu własne serce.
Niestety to była tylko gra, zemsta, w której jej serce rozpadnie się na kawałki...

Mija pięć lata, a na drodze kobiety ponownie pojawia się Sedrick, ale ona już jest inną kobietą, potrafi wyzbyć się wszystkich emocji i nałożyć maskę obojętności. Dla „biznesu” potrafi grać idealną wyrafinowaną dziwkę. Wykorzystuje wszystkie swoje atuty, by bez zbędnego rozlewu krwi otrzymać pożądane informację.
Sedrick chce odzyskać Kirę, a ona planuje zgnieść jego serce tak jak on to zrobił.
Tylko czy wszystko pójdzie po jej myśli? Czy powrót Sedricka i odzyskanie Kiry ma drugie dno?

Szczerze przyznaję, że mnie trochę zatkało i to nie z powodu znakomitego romansu typu hate- love.
Historia nie była zła, ale również nie powaliła. Zemsta, tajemnice i akcja tego tu nie zabraknie. Głównym wątkiem jest relacja między głównymi bohaterami i to na niej skupia się autorka, strony ociekają erotycznymi scenami, a cała reszta to dodatek. Tutaj trochę zemsty, tutaj trochę kłamstw, nagle pojawia się kolejna postać i zaraz znika by zaraz znów się pojawić, a Ty musisz się domyślać. Koniec książki przewidywalny i otwierający kolejny wątek...i epilog. Niestety tutaj czegoś zabrakło, ale mimo wszystko historia nie jest najgorsza, a jeśli szukacie książek ociekających seksem to tu ich nie zabraknie.

Zapraszam na mój Insagram: agnieszka_b_mua_book

🏍#recenzja 🏍
Hejka Moliki 👋
Jak wam mija to wtorkowe popołudnie?
Ja przychodzę do was z pewną książka 😊
♦️Tytuł: ,,Motocyklista bez uczuć"
♦️ Autor: @i.m.darkss
♦️wydawnictwo: #wydawnictwoakurat
📍@grzeszne_ksiazki
♦️ilość stron: 319

Kaira Malloy pewnego wieczoru znajduje się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednie czasie.. w ten oto sposób poznaje Sedrika Wratha. To Ona ratuje mu życie.

Kaira młoda, piękna a do tego charekterna i niezwykle delikatna szybko zaczyna dążyć mężczyznę zaufaniem a także uczuciem. Nie spodziewa się jak źle ulokowała swoje uczucia. Nie spodziewa się także że ratując tego piekielnie przystojnego mężczyznę przypieczętowała pakt z samym Diabłem.

Sedrik Wrath osobowości o czarnym charakterze. Niebezpieczny typ. Motocyklista o piekielnie pociągającej urodzie. Ciągnie za sobą mroczna tajemnice. Bez skrupułów uknuł intrygę którą wciela w życie.

Kaira nie spodziewa się że jest tylko pionkiem w grze przystojnego diabła... Jak daleko posunie się Sed by osiągnąć swój cel ?
Czy uczucie kiełkujące między nimi zniesie mroczna prawdę i skrywane tajemnice ?
Jak daleko jest od nienawiści do miłości?

Książka świetna! Świetnie się bawiłam mimo że były momenty w których zapominałam oddychać. Dwoj ludzi dwa różne charaktery.
Sed który nieudolnie pokazuję swoje uczucia oraz Kaira, która nie daje się stłamsić. Dwie osobowości o cechach domina😉 i między tym wszystkim miłość, nienawiść, żal i chęć zemsty. Oraz ten cięty język Kairy. Przekamarzanie tej dwójki dodaje całej książce humoru. W końcu kto się czubi ten się lubi.
Zapraszam do poznania Kairy i Sedrika osobiście❤️ nie będziecie się nudzić😚 A i może Zara przywało uśmiech na Wasze usta 🙊
Miłej lektury 👋
#miłości #pożądanie #zemsta #rodzina
#mc #motociclista #diabeł #humor #lubieczytac #kochamksiążki
#świetnaksiążka #motocyklistabezuczuć

🏍#recenzja 🏍
Hejka Moliki 👋
Jak wam mija to wtorkowe popołudnie?
Ja przychodzę do was z pewną książka 😊
♦️Tytuł: ,,Motocyklista bez uczuć"
♦️ Autor: @i.m.darkss
♦️wydawnictwo: #wydawnictwoakurat
📍@grzeszne_ksiazki
♦️ilość stron: 319

Hmm.... szczerze nie wiem co mam napisać o tej książce. Mam bardzo mieszane odczucia, bo bardzo polubiłam książki tej autorki, ale ta pozycja nie do końca mi przypadła do gustu.
Przyznam szczerze, że jak na tak krótką historię (tylko 318 stron) czytałam ją chyba że 4 dni. Sam pomysł ok, ale brakowało mi miejscami jakiegoś opisu czy wprowadzenia w wątek. I może to tylko moje odczucie, ale nie do końca czułam chemię między bohaterami. Może fragmenty z perspektywy Seda by pomogły, a może i nie, ale zdecydowanie czuje mały niedosyt w tej kwestii.

Sedrick i Kira spotykają się po kilku latach. Wcześniej rozstali się w nieprzyjemnych i skomplikowanych okolicznościach. Czy po latach, gdy ona jest całkiem inną kobietą, on zdobędzie jej miłość? Czy odzyska jej zaufanie?

Książka napisana jest lekkim i przyjemnym językiem. Czyta się ją ekspresowo. Ciekawiły mnie kolejne przygody bohaterów i to, w jakim kierunku pójdzie ich relacja.
Zakończenie trochę przewidywalne, ale nie zaburzyło przyjemności czytania.
Książka nie wzbudziła we mnie żadnych ochów i achów, większych minusów też nie było.
Idealna lektura na jeden wieczór.
Polecam

• Romans