Zapiski Irackie. Relacje i wspomnienia uczestników IV zmiany PKW Irak

Okładka książki Zapiski Irackie. Relacje i wspomnienia uczestników IV zmiany PKW Irak Wiesław Chłopek, Krzysztof Gradys, Waldemar Kotula, Waldemar Skrzypczak, Marek Zieliński
Wiesław ChłopekKrzysztof Gradys Wydawnictwo: Stowarzyszenie Byłych Żołnierzy 29 Pułku Czołgów Średnich w Żaganiu militaria, wojskowość
militaria, wojskowość
Stowarzyszenie Byłych Żołnierzy 29 Pułku Czołgów Średnich w Żaganiu
2006-01-01
2006-01-01
9788360119068

Okładka książki Układ Sił 42 (5/2023) Marcin Giełzak, Tomasz Grzegorz Grosse, Witold Repetowicz, Waldemar Skrzypczak
Układ Sił 42 (... Marcin Giełzak, Tom...
Okładka książki Układ Sił 8/2018 Rafał Brzeski, Sławosz Grześkowiak, Piotr Plebaniak, Witold Repetowicz, Waldemar Skrzypczak, Jan Wójcik, Peter Zeihan
Układ Sił 8/2018 Rafał Brzeski, Sław...
Okładka książki Jesteśmy na progu wojny Waldemar Skrzypczak, Edyta Żemła
Jesteśmy na pr... Waldemar Skrzypczak...
Okładka książki Moja Wojna Paweł Reszka, Waldemar Skrzypczak
Moja Wojna Paweł Reszka, Walde...