Złote czasy

Okładka książki Złote czasy
Wang Xiaobo Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Proza Dalekiego Wschodu literatura piękna
literatura piękna
Proza Dalekiego Wschodu
Państwowy Instytut Wydawniczy
2021-11-18
2021-11-18
9788381963343
Katarzyna Sarek
literatura chińska

Okładka książki Kamień w lustrze. Antologia literatury chińskiej XX I XXI wieku Mai Ge, Cheng Gu, Jinghui Meng, Shiying Mu, Oser, Qian Zhongshu, Han Shaogong, Shen Congwen, Tiesheng Shi, Wenbo Sun, Su Tong, Yiduo Wen, Wenjian Wu, Chuan Xi, Wang Xiaobo, Zhimo Xu, Can Xue, Geling Yan, Hua Yu, Chengzhi Zhang, Lunyou Zhou
Ocena 8,4
Kamień w lustr... Mai Ge, Cheng Gu, J...