Wszędzie w domu. Tajlandia, Kambodża, Wietnam

Okładka książki Wszędzie w domu. Tajlandia, Kambodża, Wietnam Dodo Knitter
Okładka książki Wszędzie w domu. Tajlandia, Kambodża, Wietnam
Dodo Knitter Wydawnictwo: Językowa Siłka Patryk Topoliński literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Wszędzie w domu. Tajlandia, Kambodża, Wietnam
Językowa Siłka Patryk Topoliński
2021-10-01
2021-10-01
podróż kambodża wietnam tajlandia azja dodo knitter

Książkę Dodo czyta się tak dobrze i lekko, jak ogląda się jej storiski na instagramie. Jednak końcówka mega rozczarowuje - zapowiedź moto-przygody z Mikołajem pozostała jedynie zapowiedzią....

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka bardzo przyjemna, lekka, dobrze się czytało, choć trochę brakowało mi rozdziałów, świetnie dopełnia opowieści Dodo (dla znających ją z Instagrama). Najbardziej podobała mi się część o buddyjskiej pagodzie w Wietnamie, mniszkach, postaci mistrza i ich lekcjach życiowych, mam nadzieję, że uda mi się odwiedzić to magiczne miejsce w niedalekiej przyszłości.

Jest w tej książce wiele fragmentów z opisaniem własnych spostrzeżeń czy refleksji, gdzie można się nieźle wciągnąć, czuć jednak, że Dodo nie jest pisarką. Jest to ciekawa książka podróżniczki, głównie właśnie ze względu na przygody bohaterki. Polecam wszystkim obserwującym Dodo jak i po prostu osobom, które lubią książki o tematyce podróżniczej. Dużo ciekawych informacji!

Bardzo dobrze się czyta, zwłaszcza jak ktoś obserwuje autorkę na Instagramie. Wtedy czytając książkę można w głowie dokładnie widzieć Dodo oczyma wyobraźni jak przeżywa swoje przygody 😊 plus oczywiście pooglądać zdjęcia i filmiki z opisywanych wydarzeń 😊
Jest konkretnie, zabawnie, swojsko.
Jak najbardziej na tak 😊
Swoją drogą: serdecznie pozdrawiam ♥️

Jest konkretnie, zabawnie, swojsko.
Jak najbardziej na tak 😊
Swoją drogą: serdecznie pozdrawiam ♥️

Bardzo wciągająca książka, z racji podobnego wieku czułam, że mogę utożsamić się z Dodo. Podobało mi się, że pokazywane są też słabości w trakcie podróży.

Bardzo się cieszę, że druga książka Dodo została wydana również w wersji papierowej - pozwoliło mi to jeszcze bardziej cieszyć się jej czytaniem, zagłębiając się w fantastyczne i nieraz wzruszające przygody, a przy okazji mogąc podziwiać przepiękne rysunki autorki. Polecam!

Zaczęłam tę książkę czytać na wiosnę a skończyłam teraz. Niestety nie była ona tak wciągająca jak się spodziewałam. Po przerwie trudno było mi ponownie się do niej zabrać. Choć na IG obserwuję Dodo i bardzo mi się podobają jej relacje to niestety ale książkę uważam za słabą. Jest chaotycznie napisana, brak rozdziałów jest irytujący. Językowo to też nie jest dobra pozycja. Choć przygody ciekawe. Spodziewałam się czegoś lepszego i znów się zawiodłam. Podobnie jak z książką Globstory i Martyny z Gruzji.... Mam wrażenie, ze teraz każda instagramerka pisze ebooki i książki. Niby ok i fajnie ale ja już nie koniecznie będę je czytać po tych doświadczeniach. Cena książki jest bardzo duża - ok 70 zł. Ładnie wydana ale nie kupię następnych pozycji.

Świetna! Zabawna, pouczająca, relaksująca :) Obawiałam się nieco podświadomie, kierowana średnim doświadczeniem czytania książek twórców internetowych, ale jest to super wyjątek, warty przeczytania. Jeśli więc ktoś ma podobne obawy, to uspokajam, o ile głos anonimowej osoby w internecie ma jakieś znaczenie :D
Czekam na kolejne :)

Czekam na kolejne :)

Bardzo , bardzo wciągająca lektura. Aż by się chciało pojechać....

Bardzo , bardzo wciągająca lektura. Aż by się chciało pojechać....

Bardzo lubię podróżować! A Dodo oglądam już jakiś czas na Instagramie i dobrze się przy tym bawię. Podczas czytania tej książki też się dobrze bawiłam :) Piękna podróż po Azji, bardzo polecam!

• Podróżnicze

Dodaj cytat z książki Wszędzie w domu. Tajlandia, Kambodża, Wietnam