Zostań copywriterem, którego poleca nawet konkurencja

Okładka książki Zostań copywriterem, którego poleca nawet konkurencja
Klaudia Lepiarz Wydawnictwo: Klaudia Lepiarz Marketing poradniki
poradniki
Klaudia Lepiarz Marketing
2021-06-15
2021-06-15
copywriting biznes freelance poradnik freelancer praca zdalna praca z domu własna firma firma pisanie teksów

To inspirująca pozycja, która dodatkowo dała mi kopa do pracy nad sobą, i poszukiwania ścieżek rozwoju. Niestety oznacza to kupę pracy i konieczność uzbrojenia się w cierpliwość, czego nie znoszę, ale innej drogi nie ma. Jeśli pewnego dnia to klienci mają przychodzić do mnie, a nie odwrotnie, trzeba być ekspertem w swojej dziedzinie. Kobe Bryant nie zostałby legendą, gdyby poprzestał na jakimś podrzędnym klubie. Zdecydowanie polecam.

W książce znalazłam same konkretne wskazówki. Autorka rozwiewa wiele wątpliwości, które może mieć osoba mniej doświadczona i przedstawia alternatywy, dzięki czemu czytelnik nie ma wrażenia, że po raz kolejny zderza się z murem ogólników. Wszystko jest opisane czarno na białym, a klarowność treści pozostawia czytelnika z konkretną wiedzą na dany temat i z myślą: "nie mam więcej pytań".

Tym, co najlepiej może świadczyć o tej książce, jest to, że mam z niej zrobionych ponad 40 screenów.
Nie jest to lektura dla wegetarian, bo zawiera samo mięso! Znajdziesz tam informacje o tym, jakim sposobem zarabiać więcej i jednocześnie być zadowolonym z tego, co robisz.
Polecam początkującym copywriterom, jak i tym, którzy przetarli już szlaki w branży.

Bardzo konkretna książka. Powinny po nią sięgnąć zarówno osoby początkujące, jak i te, które początki w copywritingu dawno mają za sobą, ale wciąż nie są zadowolone z zarobków. Praktyczne informacje pomagają kształtować swoją ścieżkę rozwoju. Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą, ale nie wiesz, czy to dobry pomysł? Dopiero zaczynasz, ale nie wierzysz, że uda ci się przebić przez konkurencję, która proponuje niskie stawki? Ten e-book rozwieje twoje wątpliwości i sprawi, że spojrzysz na niektóre sprawy inaczej.

Przeczytałam już kilka książek o copywritingu, ale w każdej z nich brakowało wiedzy, którą Klaudia dzieli się w swoim E-booku. Znalazłam tu same praktyczne wskazówki, dzięki którym opracowałam plan rozwoju swojej działalności i zwiększenia swoich zarobków. Bardzo polecam E-booka Klaudii każdej osobie, która myśli o rozwoju swojej kariery w copywritingu.

To, co najbardziej mi się podobało - absolutnie ZERO lania wody. Bardzo merytoryczna książka, pełna praktycznych i KONKRETNYCH wskazówek. Skończyłam czytać w poczuciu dobrze wykorzystanego czasu i w końcu wiem na czym się skupić planując dalszy rozwój :) Polecam

Książka Klaudii pozwoliła mi się na chwilę zatrzymać i zweryfikować kierunek nadany mojej karierze. Dzięki niej uświadomiłam sobie, w jakich obszarach chciałabym poszerzyć swoją ofertę, a z których świadczonych usług zrezygnować. „Zostań copywriterem, którego poleca nawet konkurencja” to jednak nie tylko źródło motywacji do rozwoju. E-book zawiera też praktyczne wskazówki, mające na celu sukcesywne zwiększanie przychodów z pracy w charakterze copywritera. Wielkim plusem jest to, że możne je zastosować od ręki. Treść zawiera więc połączenie, którego często brakuje w tego typu pozycjach – motywację do działania i konkretny sposób na dotarcie do celu. Dodatkowo, książka napisana jest lekkim językiem, dzięki czemu czyta się ją szybko i niezwykle przyjemnie. Moim zdaniem powinna to być obowiązkowa pozycja w bibliotece każdego copywritera – zarówno doświadczonego, jak i dopiero rozpoczynającego budowanie swojej pozycji na rynku.

Książkę przeczytałam w jeden dzień. Jest napisana bardzo lekko a zarazem konkretnie. Jestem pod wrażeniem ilości praktycznych wskazówek! Bardzo bardzo gorąco polecam!!!

Dodaj cytat z książki Zostań copywriterem, którego poleca nawet konkurencja