Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem #3

Okładka książki Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem #3
Chie Inudoh Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem (tom 3) Seria: Exclusive komiksy
komiksy
Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem (tom 3)
Exclusive
碧いホルスの瞳 -男装の女王の物語- (Aoi Horus no Hitomi - Dansou no Joou no Monogatari)
Studio JG
2019-04-25
2019-04-25
Paulina Ślusarczyk-Bryła
starożytny egipt historyczna seinen manga

więcej Więcej

Intryga za intrygą. Zastanawiam się, dlaczego w żadnym wieku osoby na szczycie nie mogą dojść do porozumienia.

Ach, te knucia i intrygi. Zakończenie mi się podobało, trzy tomy zajęło by tytuł stał się faktem. I to jeszcze nie do końca, spodziewałam się pełni władzy, a może to kolejny krok do tytułu faraona.?

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Manga
  • 2019