Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem #6

Chie Inudoh Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem (tom 6) Seria: Exclusive komiksy
Aoi Horus no Hitomi - Dansou no Joou no Monogatari (碧いホルスの瞳 -男装の女王の物語-)
Justyna Harasimiuk
Studio JG
manga seinen dramat starożytny egipt historyczna
Aoi Horus no Hitomi - Dansou no Joou no Monogatari (碧いホルスの瞳 -男装の女王の物語-)
Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem (tom 6)
komiksy
Justyna Harasimiuk
Exclusive
manga seinen dramat starożytny egipt historyczna

1904

Jak to wiele zalezy od odpowiedniego doradcy..... tylko nie jestem pewna czy ten nowy jest taki dobry ;p Pani Faraon stwarza pozory pewnej siebie, a tak naprawde tez ma watpliwosci czy podjela dobra decyzje. Choc rozsadna jak najbardziej. Jakos mi sie ten Panehesz na razie nie podoba mimo wszystko - wolalabym zeby Senenmut i Hatszepsut nadal tworzyli zgrana pare ;) Koncowka...

Zevran!

Nie podobał mi się zbytnio ten tom. I nie chodzi o lustracje, ale o samą fabułę. Nie podoba mi się kierunek, w jakim cała historia zmierza.

Taki luzacki tom. Pojawiła się nowa postać. W Egipcie było tak, że bardzo wierzyli w znaczenie snów. Tym samym Hatszepsut, podjęła bardzo ważną decyzję. Nie jestem w stanie powiedzieć czy dobrą, ale zdaję mi się że rozsądną. Końcówka podkręca atmosferę i spodziewam się rzezi... nie no bez przesady, ale walka będzie zacięta.

• Manga
  • 2020