Kres czasów

Znak
Karla Linde (tom 2)
literatura piękna
2021-05-10

Macie czasem tak, że sięgacie po raz pierwszy po książkę danego autora, a po lekturze wyrzucacie sobie, że: jakim cudem nie mieliście okazji wcześniej poznać jego twórczości?! Ja miałam podobne doświadczenia z książkami Marzeny Rogalskiej. Pierwszy tom o Karli Linde był jednocześnie naszym „pierwszym razem” i stanowczo mogę stwierdzić, że to była miłość od pierwszego wersu....

• Zamierzam kupić
  • 2021
  • Do zdobycia
  • Wyzwanie Czytelnicze 2021
  • Wydawnictwo Znak
  • Podarowana książka do recenzji od Wydawnictwa

Dodaj cytat z książki Kres czasów