Mariusz Rosik Wydawnictwo: eSPe religia
Jezus Galilejczyk Juda eseje szkice wiara Stary Testament Nowy Testament
religia
9788382010480
Jezus Galilejczyk Juda eseje szkice wiara Stary Testament Nowy Testament

Na książkę złożyły się krótkie szkice autorstwa ks. Mariusza Rosika, które w porządku chronologicznym dotyczą życia i publicznej działalności Chrystusa z Galilei. Punktem wyjścia jest sam zwrot: ‘Lew z pokolenia Judy’, który w Biblii pojawia się zaledwie dwa razy. Dotyczy to pierwszej i ostatniej Księgi czyli w Księgi Rodzaju i w Apokalipsy. Jak pisze we wstępie ks. Mariusz...

Dodaj cytat z książki Jezus Galilejczyk. Lew z pokolenia Judy