Skąd pochodzi nasze jedzenie?

Julia Dürr Wydawnictwo: Wydawnictwo sam popularnonaukowa dziecięca
Wo kommt unser Essen her?
Anita Jonczyk, Robert Jonczyk
Wydawnictwo sam
jedzenie produkcja dla dzieci
Wo kommt unser Essen her?
popularnonaukowa dziecięca
Anita Jonczyk, Robert Jonczyk
jedzenie produkcja dla dzieci

Bez względu na to, czy jesteśmy wegetarianami, weganami czy mięsożercami, musimy się odżywiać. Co trafia na nasze talerze, zależy od nas samych, ale ile tak naprawdę wiemy o jedzeniu?
Autorka książki przybliża czytelnikom drogę, jaką przebywają wybrane produkty, zanim pojawią się na naszych stołach. Pod lupę wzięła mleko, chleb, ryby, mięso, jabłka, jajka oraz pomidory,...

• Literatura dziecięca
  • Dziecięce
  • Do biblioteki
  • Dla Julii
  • Zuśka

Dodaj cytat z książki Skąd pochodzi nasze jedzenie?