Ukochany z piekła rodem

Okładka książki Ukochany z piekła rodem Alek Rogoziński Patronat LC
Okładka książki Ukochany z piekła rodem
Alek Rogoziński Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Joanna Szmidt (tom 1) kryminał, sensacja, thriller

Wyróżniona opinia i

Ukochany z piekła rodem

przeczytanych książek 2278 napisanych opinii 182

Szukałam czegoś dobrego na odstresowanie i ta książka okazała się strzałem w dziesiątkę. Nieskomplikowana, ale nie infantylna, napisana w lekkim, humorystycznym stylu, ze specyficznymi, ale sympatycznymi bohaterami. Mimo, że książka nie jest specjalnie gruba, autor zawarł w niej naprawdę mnóstwo treści- dygresje dotyczące bohaterów były często bardziej zabawne, niż bieżące wydarzenia, których również mamy tu obfitość.
Może nie jest to najzabawniejsza komedia kryminalna, jaką czytałam, ale sprawdza się jako relaksująca lektura. Ach, no i kocham Betty. Stanowczo przyćmiła główną bohaterkę, a swoją przyjaciółkę, Joannę. Według mnie to najbarwniejsza postać w książce. Kocham jej życzliwą zgryźliwość!

Kryminalna komedia, krótka, śmieszna w sam wraz na jeden wieczór.

Kryminalna komedia, krótka, śmieszna w sam wraz na jeden wieczór.

Uśmiałam się słuchając tej książki.

Uśmiałam się słuchając tej książki.

Książe komedii kryminalnej? Nie wiem skąd ta opinia. Książka jest całkiem dobra , ale żeby od razu książe? Ach ci marketingowcy...

Czytadło do śmiechu. Uwielbiam humor Pana Alka Rogozińskiego. 😊 Potrzebowałam takiej dawki śmiechu 😊

Nie wiem czy to przez imię głównej bohaterki, przez absurdalne ciągi zdarzeń czy może przez lekkie i momentami zabawne dialogi tak bardzo książka ta kojarzyła mi się z cyklem o przygodach Joanny pióra polskiej mistrzyni komedii kryminalnej, Pani Joanny Chmielewskiej. To był świetnie spędzony czas. Książka czytana przez rewelacyjnego lektora, Tomasza Sobczaka dostępna w aplikacji Empik Go.

Kurcze nie wiem który to już cykl autora jaki czytam, pogubiłam się ;)
To pierwsza książka autora i bardzo się cieszę, że w każdej kolejnej humor pisarza ewoluuje(tak to jest jak się czyta nie w kolejności wydania)
Ktoś się pojawia, ktoś znika ale na szczęście(albo i nie) część bohaterów pojawia się we wszystkich książkach czytanych do chwili obecnej.
Tu główną bohaterką jest pisarka Joanna Szmidt i jej "ukochany" a raczej wspomnienie o nim.
Polecam

Kurcze nie wiem który to już cykl autora jaki czytam, pogubiłam się ;)
Tu główną bohaterką...

Polecam, dobrze się bawiłam z tą książką.

Polecam, dobrze się bawiłam z tą książką.

Lekka, zabawna, zakręcona. Czytanie książek Rogozińskiego to świetna zabawa z kryminalnym dreszczykiem.

ani komedia, ani kryminał... ogólnie strata czasu

ani komedia, ani kryminał... ogólnie strata czasu