Sześć kobiet w śniegu (nie licząc suki)

Patronat LC
Anna Fryczkowska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska kryminał, sensacja, thriller
Burda Publishing Polska
kryminał, sensacja, thriller

Oficjalne recenzje i

Kryminał o kobietach i kryminałach

[ 6 ] Link do recenzji

"Kilka samotnych kobiet w domu na odludziu. Bawią się nie najgorzej, choć wkrótce śnieżyca odcina je od świata. I nagle jedna z nich zostaje zamordowana. W sytuacji ostatecznej w bohaterkach budzą się głęboko skrywane urazy. Sześć podejrzanych, nieco więcej butelek wina, a policja ciągle daleko. Tej nocy są zdane tylko na siebie, same będą musiały przeprowadzić śledztwo....

Książkę kupiłam już dawno mojej mamie i teraz od niej pożyczyłam...i chyba więcej spodziewałam się po niebanalnym tytule;) Oczywiście są kobiety,w sumie siedem,nie sześć i suka,która mało wnosi do tego spektaklu....Wlaśnie! To mogłaby być sztuka teatralna, dziejąca się w jednym miejscu, trochę tylko podrasowałabym dialogi, bo w książce ich mało a więcej opisów postaci. Niby...

Miłe zaskoczenie! Polecam!

Bardzo przyjemnia, lekka, a zarazem trudna, świetnie skonstruowana. Polecam.

Na początku wydaje się że akcja się rozwinie i będzie ta adrenalina, jednak im dalej tym nudniej.

Dawno już nie czytałam fajnej kryminalnej książki. Temat - klasyka. Pomimo a może dzięki temu czyta się świetnie. A więc, sześć kobiet na babskiej imprezce w domu na absolutnym zadupiu, podczas śnieżycy. Jedna z babek pada ofiarą morderstwa. Zero śladów na zewnątrz. Morderca jest wśród nas... Polecam i zaraz sięgam po następną książkę Pani Fryczkowskiej :)

Czytadło typu przeczytać i zapomnieć. Przewidywalne, momentami irytujące. Nie wiem, czy mam wypaczone poczucie humoru, ale nie śmiałam się na niej ani raz. Chyba po prostu nie moje klimaty. Nie zrobiła na mnie ta książka absolutnie żadnego wrażenia. Rozkręciła się pod koniec, by skończyć się w momencie gdy akcja nabrała rozmachu i tempa. Beznadzieja.

Lubię powieści Anny Fryczkowskiej za to to, że potrafi pokazać prawdziwe międzyludzkie relacje i to, jak czasem traktujemy się nawzajem pod płaszczykiem "przyjaźni". Polecam, bardzo dobrze się czyta!

Książka przeciętna. Czyta się nawet dobrze, ale zakończenie nieco rozczarowuje bo kiedy zaczyna dziać się coś ciekawego książka się kończy.

Nie ma się za bardzo do czego przyczepić,ale też nie powala... Książka taka o do przeczytania i zapomnienia. Napisana z humorem więc czytało się miło. Zakończenie nawet trochę zaskakujące...

Dyskusje

• 2017