Three in Space: Classic Novels of Space Travel

Okładka książki Three in Space: Classic Novels of Space Travel
Poul AndersonJack Dann Wydawnictwo: White Wolf Publishing Seria: White Wolf Rediscovery Trio fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
White Wolf Rediscovery Trio
Three in Space: Classic Novels of Space Travel
White Wolf Publishing
1998-01-01
Data 1. wydania:
1998-01-01
angielski
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Złoty Wiek SF tom 10 Karen Anderson, Poul Anderson, James Blish, Algis Budrys, Frederik Pohl, Henry Slesar, F. L. Wallace
Ocena 5,5
Złoty Wiek SF ... Karen Anderson, Pou...
Okładka książki The Science Fiction Hall of Fame, Vol. 2-A Poul Anderson, Ben Bova, John W. Campbell, Robert A. Heinlein, Cyril M. Kornbluth, Henry Kuttner, C. L. Moore, Lester del Rey, Eric Frank Russell, Cordwainer Smith, Theodore Sturgeon, Herbert George Wells, Jack Williamson
Ocena 0,0
The Science Fi... Poul Anderson, Ben ...
Okładka książki X Minus One 3 Poul Anderson, James Gunn, Fritz Leiber, Alan E. Nourse, Frederik Pohl, Frank M. Robinson, James H. Schmitz, Robert Sheckley, Robert Silverberg, Clifford D. Simak, Theodore Sturgeon, William Tenn
Ocena 0,0
X Minus One 3 Poul Anderson, Jame...
Okładka książki Maszyna sukcesu Poul Anderson, Alfred Bester, James Blish, Frank Herbert, Fritz Leiber, Bob Shaw, Henry Slesar
Ocena 7,4
Maszyna sukcesu Poul Anderson, Alfr...