O godności kobiety

Wydawnictwo Sumus
2020-05-01
2020-05-01
9788366020214
Stefan Wyszyński kobiety kobiecość godność cnota

więcej Więcej

Lubię słuchać ludzi mądrzejszych od siebie. Uczyć się. Weryfikować, a nawet konstruktywnie spierać. To pozwala na rozwój. Jako człowiek, mama, żona, wreszcie jako kobieta. Nie chcę pominąć żadnej z tych ról, tym bardziej że ostatnia często spychana jest na margines. Nie mieści się w pękających w szwach grafikach, przyciasnych ramach czasowych i nie stanowi podstawowej...

• Światło
  • Przeczytane w 2021