Blood and Lies

Bella J. Wydawnictwo: Crave Publishing, LLC Cykl: A Twisted Duet (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
literatura obyczajowa, romans
angielski
dark mafia romans

Na półkach: , , , ,

Trzeba przyznać, że książka od początku wciąga i trzyma w napięciu do samego końca. Tatum zostaje porwana w ramach zemsty za śmierć brata bliźniaka Castello, z którym chodziła. Jednak sprawa ma głębsze podłoże, a dziewczyna sprawia, że zimny Castello zapragnie jej dla siebie. Ona daje upust swoim emocjom w postaci zadawania sobie ból, on lubi zadawać innym ból, więc dobrali...

Na półkach: , , , , , , ,

Wow, byłam i nadal jestem pod wrażeniem tej historii. Jest to mroczna historia, i nie jest ona przeznaczona dla wrażliwych czytelników. Ale ja kocham czasami dobrą, mroczną i pokręconą historię miłosną, więc byłam bardzo podekscytowana, by ją przeczytać.
Castello, ten mężczyzna ma w sobie mrok i na dodatek nienawidzi siebie za to kim się stał. Tak, ten mężczyzna był...

• Mafia
  • 2020