Sępom na pożarcie

Bernhard Jaumann Wydawnictwo: Fantazmaty kryminał, sensacja, thriller
2020-05-26
Joanna Mirek, Alicja Janusz, Anna Przepiórka, Dorota Gulbinowicz, Izabela Ciupak, Marlena Zalewska, Radosław Wójcik, Agata Łacińska, Zuzanna Mamala, Justyna Sadowska
Fantazmaty
kryminał, sensacja, thriller
2020-05-26

Gdy sięgałem po kolejnego ebooka udostępnionego przez Fantazmaty spodziewałem się innej tematyki. Tym razem dostajemy zbiór ośmiu opowiadań o tematyce kryminalnej. I jak to ze zbiorami bywa jedne opowiadania są lepsze inne gorsze.
Może nie należy wybrzydzać (darowanemu koniowi …) bo za darmo można poczytać, ale jednak inne bezpłatne pozycje z Fantazmatów przyzwyczaiły mnie...

• Ebook
  • 2020
  • E-Booki
  • 00 2020

Dodaj cytat z książki Sępom na pożarcie