Ta książka jest psem

Okładka książki Ta książka jest psem
Lorenzo Clerici Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Ta książka jest... literatura dziecięca
28 str. 28 min.
28 min.
Joanna Wajs
Dla dzieci Dla najmłodszych Pies

więcej Więcej

Książka niewielkich rozmiarów, z grubymi tekturowymi stronami idealna dla najmłodszych. Pomaga rozwijać zdolności manualne i empatię. Od najmłodszych lat możesz uczyć dziecko psiej mowy ciała i przewidywania ich zachowań. Czas spędzony przy tej książce na pewno nie będzie zmarnowany.

Super zabawna książka która uczy nasze dzieci jak poprawnie obchodzić się z psami oraz jak reagują na różnego rodzaju pieszczoty. Pozycja również rozwija zdolności manualne przez różnego rodzaju interaktywne zabawy. Szczerze polecam.

Jeden z lepszych wyborów, dla najmłodszych miłośników tych wspaniałych czworonogów, ale też dla dzieci, które wolą coś porobić niż tylko czytać. To był strzał w dziesiątkę. Gorąco polecam wszystkim rodzicom.

Książki wydrukowano na trwałym, twardym nośniku, dzięki czemu nawet najmłodsze dzieci będą musiały nieźle się natrudzić, aby je zniszczyć. Kolorystyka jest stonowana, dostosowana do potrzeb wiekowych. Białe tło wypełniają postaci zwierzaka (każdorazowo w innej pozycji) oraz tekst – niespecjalnie długi. Najważniejsze treści podkreślone są dodatkowo inną barwą czcionki. To...

Pełna humoru książeczka, z którą możemy robić wszystko to, co ze szczekającym pupilem. Oprócz rozwijania zdolności manualnych, mały czytelnik rozwinie z nią poczucie empatii i nauczy się psiej mowy ciała.

Wow naprawdę super ilustrację, bardzo udany prezent dla mojego małego chrześniaka, nie można już mu zabrać jego ulubionej książeczki :)))

Świetna książka, która rozwija zdolności manualne u dzieci, uczy najmłodsze dzieci zachowań i potrzeb psów oraz poznawać psi świat. Przedstawia mowę ciała psów za pomocą oryginalnych rysunków. Plus za tekturowe, twarde strony. Polecam!

Książeczka, która ma na celu rozwijanie zdolności manualnych u dzieci. Książka ma w sobie rysunki psa i opis co można z nim zrobić (np. wypowiedz jeszcze raz imię psa). Można powiedzieć że jest to książka interaktywna, bo na kolejnych stornach widzimy jak pies zareagował na nasze „zawołanie”. Dzięki książce możemy uczyć dzieci budowy zwierząt (grzbiet, broda, uszy)....

Psy to najlepsi przyjaciele człowieka a ta książka nauczy malucha jak się z nimi obchodzić. Oryginalny pomysł na książkę w której dziecko bierze udział w zabawie z pupilem :)

Bardzo ciekawy pomysł na książkę dla malucha. Format i kartonowe strony jak najbardziej na plus. Polecam!

• Biblioteka 2020 Martyna
  • 3 lata
  • WYD. Nasza Księgarnia
  • Czytam z Bąblem
  • Franio
  • Dla dzieci
  • Biblioteczka Basi i Lidki

Dodaj cytat z książki Ta książka jest psem