Media społecznościowe jako przestrzeń głoszenia słowa Bożego. Teoria i praktyka

Piotr Wajs Wydawnictwo: Elipsa Seria: Nowe media i Kościół nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Elipsa
Media Medioznawstwo Kościół w mediach Kościół a technologia Media społecznościowe Socjologia Etyka Facebook Media cyfrowe
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Nowe media i Kościół
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Legendy złotoryjskie Norbert Brzozowski, Marta Jankowska, Maciej Kisiel, Tomasz Stolarczyk, Piotr Wajs, Mariusz Łesiuk
0,0
Legendy złotor... Norbert Brzozowski,...