Fallen Crest. Uniwersytet

Tijan Meyer Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Fallen Crest (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Fallen Crest University
Data 1. wydania:
2015-08-25
Wydawnictwo Kobiece
Fallen Crest University
Fallen Crest (tom 5)
literatura obyczajowa, romans
2020-02-26

Piąta część historii Sam i Masona. On na pierwszym roku studiów wdaje się w konflikt z Parkiem Sebastianem. Teraz sytuacja się komplikuje, bo studia zaczynają też Logan i Sam. Wróg nie śpi, muszą być czujni. Park ma silne plecy, jednak tajemniczej Sieci zależy też na Masonie. Sam jak zwykle znajdzie się w środku konfliktu, który zachwieje stabilnością jej związku z Masonem,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Piąty tom z serii o braciach Kade i miasteczku Fallen Crest.
Muszę przyznać, że zaskoczyła mnie ta książka. Nie spodziewałam takiego obrotu spraw i takiego głębokiego wątku, który był skoncentrowany również na innych pokoleniach. Naprawą naprawdę polecam tę serię.

Czy kłamstwo w dobrej wierze jest dobre?
Czy możemy zadać cios poniżej pass gdy ktoś zagraża naszym bliskim?
Czy miłość jest warta poświęceń?
Oczywiście że tak

Na półkach: , , , ,

Poprzedni tom średnio mi się podobał, natomiast ten był naprawdę fajny. Dużo więcej się działo, akcja pod koniec naprawdę pędziła. Może nie od samego początku, ale im dłużej czytałam tym bardziej się wciągałam. Mam nadzieję, że kolejne części okażą się równie dobre.

W książkach pojawiał się jeden wątek (związany z mamą głównej bohaterki), który nie przypadł mi do gustu. Najbardziej widoczny jest w drugiej części, przez co była to moja najmniej ulubiona książka i prawie nie złapałam za kolejną część. Ta część wydawała się nijaka albo właśnie przesadzona. Nie do końca wiedziałam o czym czytam i co się dzieje.

Sam wątek głównej...

Muszę Wam powiedzieć, że ja normalnie Kocham tą serię. Od pierwszego tomu pokochałam Masona, Samanthe i Logana.

"Uniwersytet" to kolejny tom młodzieżówki, która naprawdę swoją fabułą wciąga czytelnika. W tym tomie Logan i Sam dołączają do Masona i Nate'a na Uniwersytecie. Przerażająca czwórka powraca i muszą zmierzyć się z kolejnym wrogiem jakim jest Sebastian.
Teraz nie...

Dzisiaj zapraszam was na recenzję 5 tomu serii "Fallen Crest", która podbiła serca polskich czytelniczek już kilka lat temu. Autorka moje serce również zdobyła, miała lepsze i gorsze momenty w swojej karierze pisarskiej, jednak zawsze bardzo chętnie do niej wracam.

Dla Sam zaczyna się nowy okres w życiu, wyjeżdża na studia, gdzie uczą się również Mason oraz jego brat -...

Długo czekałam na ostatnie 3 części Fallen....
Mam pełny obraz .
Jestem zadowolona.
POLECAM

Na półkach: , , , ,

Kolejny tom Fallen Crest za mną. Zbliżam się powoli do końca serii i odczuwam lekki żal z tego powodu, bo zżyłam się z tymi bohaterami. Zanim to jednak nastąpi przede mną jeszcze dwa tomy, a jak teraz wypadł Uniwersytet?

Matko ile się może dziać rzeczy na uniwersytecie. Jacy Ci studenci potrafią być wredni i okropni...też tak mieliście na swoich studiach..? Nie...a chcecie? To bierzcie się za czytanie..Pozdrawiam

Dyskusje

• 2020