Socrates: Philosophy in an Hour

Data 1. wydania:
2012-05-17
angielski

więcej Więcej

Tym razem zamiast sięgać po pozycję "History in an hour" postanowiłem sięgnąć po pozycję z serii "Philosophy in an hour". Wbrew pozorom, pozycja nie tylko koncentruje się na filozofii Sokratesa, lecz również na jego biografii. W zasadzie połowa, lub nawet więcej to biografia tego greckiego filozofa. Jest ona zresztą fascynująca. Sokrates był bardzo ciekawą, kontrowersyjną...

Dodaj cytat z książki Socrates: Philosophy in an Hour