Anja FlachMichael Knapp Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Bractwa "Trojka" literatura faktu
Revolution in Rojava. Democratic Autonomy and Women's Liberation in Syrian Kurdistan
2019-04-01
Oficyna Wydawnicza Bractwa "Trojka"
Kurdowie socjalizm feminizm anarchizm Kurdystan Syria Rożawa wojna ISIS
literatura faktu
Kurdowie socjalizm feminizm anarchizm Kurdystan Syria Rożawa wojna ISIS

Okładka książki Rewolucja w Rożawie. Demokratyczna autonomia i wyzwolenie kobiet w syryjskim Kurdystanie Michael Knapp, Anja Flach, Ercan Ayboğa
6,8
Rewolucja w Ro... Michael Knapp, Anja...