At the Edge of the Orchard

2017-02-23
Data 1. wydania:
2017-02-23
angielski

Kiedyś zaczytywałam się książkami Chevalier, poczynając od słynnej "Dziewczyny z perłą" i nawet posiadam większość z nich w oryginale. Ostatnio przeglądałam jej twórczość i natrafiłam na ten tytuł, który nie został wydany w Polsce. Musiałam więc kupić i odświeżyć znajomość z autorką. Było warto. Bazą powieści są prawdziwe zdarzenia a głównym motywem są jabłka- nie bez...

Dodaj cytat z książki At the Edge of the Orchard