Global Economic History

Robert C. Allen Wydawnictwo: Oxford University Press Seria: A Very Short Introduction historia
Data 1. wydania:
angielski
Oxford University Press
historia gospodarcza historia gospodarka ekonomia
historia
angielski
A Very Short Introduction
historia gospodarcza historia gospodarka ekonomia

Książka to łatwe w odbiorze streszczenie historii gospodarczej świata, powiedzmy, że od średniowiecza do dziś; akcent położony jest w niej głównie na ekonomiczne warunki produkcji (struktury cen), determinujące użycie technologii.

• Ekonomia
więcej mniej