Demons

Okładka książki Demons J.L. Drake
Okładka książki Demons
J.L. Drake Wydawnictwo: Limitless Publishing LLC Cykl: Devil's Reach (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Devil's Reach (tom 2)
Limitless Publishing LLC
2018-03-27
2018-03-27

2052

Na półkach: , , , , , , ,

"Demons" zaczyna się tam, gdzie skończył się "Trigger", a Tess z powrotem mieszka w domu swojej matki, aby znaleźć odpowiedzi po tym, co odkryła na integracyjnym imprezie Devil’s Reach MC na pustyni.
Chociaż kto może winić dziewczynę za to, że znowu uciekła.
Nawet myśląc, że Trigger już jej nie chce, jest w trybie ochrony, chcąc chronić swoją nową adoptowaną rodzinę przed zrujnowaniem jej.
Ale to nie trwa długo, zanim Trigger depcze jej po piętach, by zaciągnąć ją z powrotem do domu, gdzie jej miejsce.
Ta książka jest tak intensywna, że dzieje się tu o wiele więcej akcji niż w poprzedniej.
I sama Tess przestawia swój przełącznik i zmienia się w prawdziwą wojowniczkę
i wraca do zabawy w dom ze wszystkimi naszymi ulubionymi postaciami, a także odkrywamy tożsamość kreta i tu potwierdza się powiedzenie, że „najciemniej jest pod latarnią”. No i mamy też niespodziankę, bo autorka wprowadza do tej historii postaci z serii Broken, które uwielbiam.
Naprawdę nie chcę zdradzać za dużo i zepsuć tego innym, powiedzmy, że napięcie zdecydowanie wzmaga się w tej odsłonie.
Jesli uważałam, że pierwsza część była dobra, to ta moim zdaniem jest o wiele lepsza.
Tak więc Trigger i Tess mają tutaj te nieznośne uczucia do zrozumienia i przezwyciężenia i żadne z nich nie jest świetne, jeśli chodzi o wyrażanie siebie. Tutaj doświadczamy pola minowego wypartych emocji oraz sporo nowych pobocznych postaci, które wniosą sporo złych lub dobrych rzeczy w życie Triggera i Tess.
Więc jak pewnie się domyślacie, kończy się to na kolejnym klifie.

Chociaż kto może winić dziewczynę za to, że znowu uciekła.

Książka z serii MC. To druga część książki Devil's Reach. Dalsze mroczne bitwy jakie toczą Trigger i Tessa. Trigger nie-dowierza, że jego ojciec powrócił z piekła (miał nie żyć od kilku lat) aby wywołać kłopoty dla Niego i jego klubu motocyklowego. Wie, że ma „kreta” w klubie, ale nie może wykryć kto. Trigger nie radzi sobie dobrze z emocjami. Zabijanie, walka lub pieprzenie, z tymi nie ma problemów. Jest zły i chce skrzywdzić kogokolwiek lub cokolwiek, dopóki Tess nie zostanie uratowana z własnego piekła. Walczy też z przyznaniem się przed samym sobą, jak silne są jego uczucia do Tess, gdyż tylko z Nią u boku jest w stanie uśpić swoje demony. Czy jego ojciec zniszczy Jego klub i kobietę, w której się zakochał?

• Dark
  • MC Klub