Jakub K. DębskiTomasz Grządziela Wydawnictwo: Demland satyra
Demland
satyra
2016-12-03

Jakże zabawna historia Ilony i Andrzeja. Przyznam, że nie spodziewałam się tego po Demie. Lekkie, satyryczne ujęcie niektórych wspólnych nam problemów życiowych.
Jak dobrze, że urzędnicy nie mają pagerów (jeszcze?)

Zdecydowanie jeden z lepszych komiksów Dębskiego. Mamy jedną, główną fabułę. Komiksik jest genialny. Śmieszny, a zarazem smutny. Osobiście odniosłem wrażenie że jest on swoistą satyrą na dzisiejszy, kapitalistyczny świat, gdzie wszyscy wtrącają się w nieswoje sprawy, gdzie nie masz spokoju i nie możesz w pełni samemu decydować o swoim życiu. Rysunki do albumu wykonał Spell....

• Komiksy
  • Komiks
  • Moje własności
  • Przed 2017
  • 2017
  • Demland
  • Komiks

Dodaj cytat z książki Pa, pa ptaszki