Twierdzenia o istnieniu i istocie

Okładka książki Twierdzenia o istnieniu i istocie autora Idzi Rzymianin, 8389637189
Okładka książki Twierdzenia o istnieniu i istocie
Idzi Rzymianin Wydawnictwo: Wydawnictwo Marek Derewiecki Seria: Biblioteka Europejska filozofia, etyka
126 str. 2 godz. 6 min.
Kategoria:
filozofia, etyka
Format:
papier
Seria:
Biblioteka Europejska
Tytuł oryginału:
Theoremata de Esse et Essentia
Data wydania:
2006-01-01
Data 1. wyd. pol.:
2006-01-01
Liczba stron:
126
Czas czytania
2 godz. 6 min.
Język:
polski
ISBN:
8389637189
Tłumacz:
Jacek Surzyn
Średnia ocen

6,0 6,0 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Twierdzenia o istnieniu i istocie w ulubionej księgarnii

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki Twierdzenia o istnieniu i istocie

Średnia ocen
6,0 / 10
1 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE o książce Twierdzenia o istnieniu i istocie

Poznaj innych czytelników

13 użytkowników ma tytuł Twierdzenia o istnieniu i istocie na półkach głównych
  • 11
  • 2
14 użytkowników ma tytuł Twierdzenia o istnieniu i istocie na półkach dodatkowych
  • 5
  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1

Tagi i tematy do książki Twierdzenia o istnieniu i istocie

Inne książki autora

Okładka książki Spór o jedność intelektu Idzi Rzymianin, Siger z Brabantu, św. Tomasz z Akwinu
Ocena 8,0
Spór o jedność intelektu Idzi Rzymianin, Siger z Brabantu, św. Tomasz z Akwinu
Idzi Rzymianin
Idzi Rzymianin
pol. Egidiusz Rzymianin, Idzi Rzymianin, łac. Ægidius Romanus, wł. Egidio Colonna (ur. ok. 1243 w Rzymie, zm. 22 grudnia 1316 w Awinionie) – augustianin, uczeń św. Tomasza z Akwinu, arcybiskup Bourges, profesor Uniwersytetu Paryskiego, nauczyciel króla Francji Filipa IV Pięknego, autor dwóch ważnych dzieł: De Ecclesiastica Potestate i De Regimine Principum (rodzaj poradnika dla książąt). Wystąpił przeciwko awerroistom.
Zobacz stronę autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki Twierdzenia o istnieniu i istocie

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Twierdzenia o istnieniu i istocie