Dragon's Storm

Ella Summers Wydawnictwo: Night Spark Media Cykl: Legion Of Angels (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Night Spark Media
fantastyka fantastyka miejska anioły bogowie demigog silna bohaterka
Legion Of Angels (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
fantastyka fantastyka miejska anioły bogowie demigog silna bohaterka

Pomimo tego, że Niro przestał przewodzić oddziałowi w NY, dalej bierze udział w przygodach Ledy, na całe szczęście. No i na końcu część rzeczy się rozwiązuje i poznajemy kilka odpowiedzi. Reszta jak zwykle: dużo przygód, śmiesznych dialogów, troche scen uczuciowych.

• 2020
  • Audio