Świąteczne przepisy Siostry Anastazji

Okładka książki Świąteczne przepisy Siostry Anastazji
Anastazja Pustelnik FDC Wydawnictwo: WAM Seria: Kuchnia siostry Anastazji kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Kuchnia siostry Anastazji
WAM
2016-01-01
2016-01-01
kuchnia kulinaria święta przepisy

Na półkach: , , , ,

'' Świąteczne przepisy Siostry Anastazji '' to książka związana z Bożym Narodzeniem. Można w niej znaleźć przepisy na sprawdzone tradycyjne polskie dania i wypieki świąteczne.

Mając, pod ręką tę książkę można bez trudu ułożyć menu na wieczerzę wigilijną i na bożonarodzeniowe biesiadowanie.

W wirze przedświątecznych przygotowań wykorzystanie propozycji siostry Anastazji – długoletniej kucharki u krakowskich jezuitów jest nieocenione.

Książka zawiera 111 przepisów, ma miękką okładkę, wydana została przez Wydawnictwo Wam, Kraków 2016.

Polecam. Ułatwisz sobie pracę i zaskoczysz bliskich.

Dodaj cytat z książki Świąteczne przepisy Siostry Anastazji