Świąteczne przepisy Siostry Anastazji

Anastazja Pustelnik FDC Wydawnictwo: WAM Seria: Kuchnia siostry Anastazji kulinaria, przepisy kulinarne
WAM
kuchnia kulinaria święta przepisy
kulinaria, przepisy kulinarne
Kuchnia siostry Anastazji
kuchnia kulinaria święta przepisy

Na półkach: , , , ,

'' Świąteczne przepisy Siostry Anastazji '' to książka związana z Bożym Narodzeniem. Można w niej znaleźć przepisy na sprawdzone tradycyjne polskie dania i wypieki świąteczne.

Mając, pod ręką tę książkę można bez trudu ułożyć menu na wieczerzę wigilijną i na bożonarodzeniowe biesiadowanie.

W wirze przedświątecznych przygotowań wykorzystanie propozycji siostry Anastazji –...

• Chcę w prezencie
  • 2017