Hillary i Bill Clintonowie Tom I. Seks

Wektory
2016-01-01
2016-01-01
Jerzy Morka

Bill Clinton to chory zboczeniec, seksoholik. Ale to nic przy potworze jakim jest Hillary. Doskonale naświetla to w książce Victor Thorn. Późniejsze fakty ujawnione na wikileaks potwierdzają tylko tę tezę. Podesta, Huma Abedin - to potwory z najgorszych kręgów zła. Autor - Victor Thorn, przypłacił napisanie tej książki życiem.

Hillary Clinton nigdy tak na prawdę nie kochała swojego męża. Bill jest nałogowym kłamcą, uzależnionym od seksu człowiekiem, który nie uznaje słowa nie. Ich małżeństwo zostało zaaranżowane przez amerykański wywiad, ich zadaniem było wykonywać polecenia z góry i chronić interesy pewnych grup społecznych. Życie Clintona jest jednym wielkim oszustwem, nie wiadomo nawet kto tak naprawdę jest jego ojcem. Jego późniejsze poczynana od początku do końca były starannie przemyślane po to, aby w przeszłości mógł stanąć na czele najpotężniejszego kraju na świecie. Wszelkie spotkania, stypendia, granty, wyjazdy - wszystko było zaaranżowane, on miał tylko dobrze wypaść i podbić serca Amerykanów swoją historią, jak z chłopaka z przedmieść bez szans na wielką karierę został kandydatem na prezydenta Ameryki.

reszta recenzji na: http://ksiazkawreku.blogspot.com/

Autor nie ukrywa swojego bardzo negatywnego nastawienia do bohaterów książki. Wiele ciekawych historii, o których nie miałem wcześniej wiedzy. Polecam. Minusem jest brak obiektywizmu autora.

• Polityka
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • Studia
  • Biografia