Ludzka starość. Wybrane zagadnienia gerontologii społecznej

Okładka książki Ludzka starość. Wybrane zagadnienia gerontologii społecznej
Agata ChabiorArtur Fabiś Wydawnictwo: Impuls nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Impuls
2017-04-03
2017-04-03
Impuls Fabiś gerontologia socjologia

Okładka książki Człowiek wobec cierpienia Artur Fabiś, Zygmunt Pucko, Leokadia Wiatrowska
Ocena 0,0
Człowiek wobec... Artur Fabiś, Zygmun...
Okładka książki Ludzka starość Agata Chabior, Artur Fabiś, Joanna Wawrzyniak K.
Ocena 10,0
Ludzka starość Agata Chabior, Artu...