Ochrzczeni krzyżami

Oficjalne recenzje i

Dzieci z dworca Leningradu

[ 1 ] Link do recenzji

Niezwykle poruszająca opowieść, tym bardziej szokująca, iż prawdziwa.
Jej autor, Eduard Koczergin urodził się w roku wielkich czystek w ZSRR, czyli w 1937 roku. To jak i miejsce urodzenia zaważyło na całym jego dalszym życiu. Gdy miał 4 lata ojca rozstrzelało NKWD. Wkrótce matka (Polka) została zesłana do łagru. Kilkuletnie dziecko, jakim wtedy był autor książki,...

Dyskusje

• Posiadam - nie przeczytane
  • Biografie/Pamietniki
  • Czytnik
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ochrzczeni krzyżami