Magia księżycowej nocy

Lucky
magia tajemnica romans erotyk
literatura obyczajowa, romans
magia tajemnica romans erotyk

Moja recenzja nie będzie zbyt pochlebna. Książka ma swoje plusy, typu dobry styl, przyjemny język, ciekawy pomysł.
ALe niestety są też minusy, które dość mocno rzutują na ocenie książki. Bohaterowie sa jednowymiarowi, dobra, skromna Eliza, bądź zła seksowna Marzena. Autorka poszalała z powrotem do zdrowia główngo bohatera. W jedną noc po tak ciężkim wypadku i paraliżu...

pomysł na fabułę ciekawy ale chwilami akcja rozciągnięta do granic możliwości.

Na półkach: , , , ,

Lekka i wciągająca powieść z ciekawą intryga i wątkiem miłosnym.
Wszystko zaczęło się na jednej z malutkich greckich wysp na którą Krystian wraz z żoną zaprosił grupkę swoich przyjaciół, żeby spenetrować Księżycową jaskinie .Miało być miło i przyjemnie, skończyło się tragicznie.
Krystian z jaskini nie wypłynął mimo poszukiwać przez greckich ratowników. Przyjaciele załamani...

Kiedy sięgałam po „Magię księżycowej nocy” Danuty Korolewicz miałam ochotę na świetny romans z wielką, namiętną miłością w tle. Otrzymałam jednak zupełnie inna historię, ciekawą i zaskakującą już od pierwszych stron. Pełna jest ona intryg, zdrad i nieprzewidzianych zdarzeń. Autorka już od samego początku funduje nam szeroki wachlarz przeróżnych emocji.

Marzena oraz...

• Polscy autorzy
  • Stos hańby
  • 2018
  • Mam do przeczytania
  • Polecane do przeczytania

Dodaj cytat z książki Magia księżycowej nocy