Dorota was urządzi na święta

Okładka książki Dorota was urządzi na święta Dorota Szelągowska
Okładka książki Dorota was urządzi na święta
Dorota Szelągowska Wydawnictwo: Edipresse poradniki
poradniki
Edipresse
2016-11-09
2016-11-09
Dorota was urządzi Szelągowska polowanie na mieszkanie

Okładka książki Makatka Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska
Makatka Katarzyna Grochola,...

Niestety,spodziewałam się czegoś lepszego. Panią Dorotę darzę ogromną sympatią, a okres przed świętami jak i same święta to mój ulubiony czas w ciągu roku. Więc ta książka wydawała się idealna. Piękna okładka,niezłe zdjęcia,ale jeśli chodzi o tekst to kiepsko to wygląda. Styl okej,ale pojawiają się literówki. Spodziewałam się sensownych porad DIY,sposobów na wyjątkowe święta,a nie oklepanych przepisów i pojawiającego się wszędzie pakowania prezentów w szary papier.

Jak ja uwielbiam tą kobietę. Za to jaką jest kobietą i jak urządza domy. Co zaś do książki mnie zachwyciło wszystko :) od wydania, zdjęcia, treść może nie ma jej dużo, ale patrząc na wszystko nie trzeba jej. Piękne są wieńce, cudowne choinki. Nie wiem co jeszcze napisać, ale wszystko jest cudowne. POLECAM każdemu !!!

Ogromne rozczarowanie. Mało tekstu dużo zdjęć. Wysoka cena bo dostępna tylko w empik. Mnóstwo błędów i zdań bez sensu np. przepis na kruche stateczka gdzie w przepisie pojawia się przepis na bez która następnie p. Dorota każe wałkować :/ Literówka na literówce.

Niestety sie zawiodłam. Z całą sympatią do Pani Doroty to książka okazała się bardzo słaba. Jedynym plusem jest piękna okładka, która zachęca do kupna. W środku mało tekstu, kiepskiej jakości papier i okropne ciemne zdjęcia. Niestety porad również niewiele :-(

Niepotrzebnie powstają takie "tytuły"...

Niepotrzebnie powstają takie "tytuły"...

Książka na święta, ciekawe porady i piękne zdjęcia wraz z przepisami na świąteczne dania.

Niestety książką jestem bardzo zawiedziona, zmarnowane pieniądze. Sugerując się pomysłami Pani Doroty w programach, sądziłam, że będzie więcej rozwiązań, m.in. jak ozdobić stół, dom na ten wyjątkowy czas. Wszystko oklepane, ogólnikowe. Nie polecam.

• Poradniki
  • Polskie
  • W mojej biblioteczce
  • Przeczytane w 2018
  • 52 KSIĄŻKI - 2021

Dodaj cytat z książki Dorota was urządzi na święta