Chłopak na zastępstwo

Jarosław Irzykowski
miłość Jarosław Irzykowski literatura amerykańska chłopak
Inne

OPINIA PO REREADZIE

Czytałam tę książkę już dwa razy i na pewno na tym się nie skończy. Uważam, że jest to najlepsza książka tej autorki. Ciężko jest mi określić, co mi się tu tak bardzo spodobało, ale mimo wszystko postaram się ubrać to w słowa.

Zacznę może od samego pomysły, który na pierwszy rzut oka sprawia, że postrzegamy główną bohaterkę jako płytką, ale z drugiej...

w sam raz na raz, żeby się na chwilę oderwać, jasne, że przewidywalna, może i dla młodzieży, ale na tyle urocza, że chce się przeczytać;)

Lekka, nastolatkowa książka na miły wieczór. Trochę denerwująca bohaterka, ale do przejścia.

"Chłopak na zastępstwo" to najlepsza książka Kasie West jaką czytałam. ( Co prawda nie przeczytałam wszystkiego od tej autorki,ale zamierzam to szybko nadrobić). Na samym początku bardzo irytowali mnie zachowanie głównej bohaterki. Nie podobało mi się to,że Gia na siłę próbuje być "panną idealną". Po tym jak rzucił ją chłopak błagała obcego chłopaka,żeby poszedł z nią na...

"Chłopak na zastępstwo "opowiada historię Gii . Szkolnej gwiazdy która w dniu balu maturalnego porzuca chłopak. Dziewczyna boi się ,że koleżanki nie uwierzą jej ze ma starszego chłopaka wiec postanawia prosić o udawanie go spotkanego na parkingu chłopaka. I tak rozpoczyna się kłamstwo które rozkręca całą akcję .

"Chłopak na zastępstwo "to lekka i szybka książka. Miło...

Uwielbiam Kasie West i jeszcze żadna jej książka nigdy mnie nie zawiodła!
,, Chłopak na zastępstwo" -przeczytana w jeden dzień. Świetna książka!

Może cukiereczkowe, ale jakie przyjemne!!
Przeczytałam jednym tchem.

Moja ulubiona książka Kasie West ❤😍📚

16 / 2020

Moja druga książka Kasie West i powiem szczerze,że bardziej mi się spodobała od "Chłopaka z sąsiedztwa". Pomysł na historię jak i jego wykonanie jest bardzo fajne, niby nietypowe, ale lekka młodzieżówka na wieczór ❤️

Dyskusje

3 163