Chłopak na zastępstwo

literatura młodzieżowa
Jarosław Irzykowski
miłość Jarosław Irzykowski literatura amerykańska chłopak
Inne

Moją przygodę z tą autorką, zaczęłam od ,,P.s I Like You". Książka ,, Chłopak na zastępstwo" była trochę gorsza, ale jest bardzo dobra.
Książka jest: wciągająca, mądra (porusza tematy związane z internetem, problemy współczesnej młodzieży), zabawna, a przede wszystkim lekka i przyjemna.
Uwielbiam styl pisania, uwielbiam pomysły.
Polecam!

Miła i przyjemna pozycja na jeden wieczór. Niewymagająca, lekka historia o przyjaźni, pierwszych miłościach, potrzebie akceptacji i rozczarowaniu. Ciepła młodzieżówka z którą czas nie był czasem straconym.

Gia przez całe liceum zjednała sobie rzeszę bliższych i dalszych przyjaciół, była rozpoznawalna w szkole. Nastolatka to typ gwiazdy, który wszystkim chce się pochwalić przed znajomymi. Gia od jakiegoś czasu spotykała się z Bradley’em – starszym studentem. Przyjaciółki nie wierzyły jednak w jego istnienie, ponieważ nie miał on profilu na mediach społecznościowych i nie można...

Chłopak na zastępstwo autorstwa Kasie West jest historią bardzo rzeczywistą wśród obecnego pokolenia nastolatków.
Gia typowa szkolna królowa, która ma starszego chłopaka, niestety jakto bywa wśród nastoletnich miłościach. Tydzień miłości na wieki, a późnej nawet się nie znamy. Gia chciała się pochwalić swoim chłopakiem przed koleżankami stwierdziła że bal to idealna...

Książka jest bardzo fajną młodzieżówką przy której można się odprężyć ale nic poza tym.😊

Ukazuje też trochę problem z nadmiernym przesiadywaniem w mediach społecznościowych. Uświadamia nam także co jest naprawdę ważne w życiu i że polubienia na portalach społecznościowych nie mają aż takiej wartości.

Pomysł na książkę był bardzo ciekawy i zapowiadało się obiecująco. Podobał mi się wątek z chłopakiem na zastępstwo, ale reszta wypadła słabo. Książka mówi o problemach młodego pokolenia z uzależnieniem od mediów społecznościowych, o zrozumieniu popełnianych błędów i przemianie. Jest lekka i szybko się czyta.
Od początku główna bohaterka działa na nerwy, jest płytka i...

Przyjemnie i szybko się czyta, mimo, że jest to książka młodzieżowa. W sam raz na oderwanie się od codzienności

Ta książka jest idealna na jeden wieczór. Szybko się czyta i bardzo wciąga. Pozwala chociaż na chwilę oderwać się od internetowego życia.

Jako, że jestem osobą stroniącą od romansideł, mam swoje lata i nie cieszą mnie, ani nie satysfakcjonują byle jakie historyjki: zdziwiłam się, bo Kasie West wciągnęła mnie po raz drugi, a przypominam, że jest to YA, a ten czas mam już dawno za sobą ;)
Połknęłam tę historyjkę w dwa wieczory, co znaczy, że jest naprawdę dobra (z męczącymi pozycjami tkwię czasami nawet...

Bardzo bardzo fajna książka.Polecam przeczytać końcówka najlepsza.

Dyskusje

3 392