Księga idiomów, czyli: Don't get me wrong!

Okładka książki Księga idiomów, czyli: Don't get me wrong!
Brian BrennanRosa Plana Wydawnictwo: LektorKlett, Pons encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
LektorKlett, Pons
2015-01-01
2015-01-01
Ewa Magnowska
język angielski idiomy słownictwo

Fajna książka dla osób chcących wzbogacić swój angielski.

Fajna książka dla osób chcących wzbogacić swój angielski.

Kupiłam tę książkę ze względu na zamiłowanie do języka angielskiego, którym bardzo często się posługuję, a szczególnie dlatego, że jeszcze jestem w trakcie nauki. Bardzo przydatna, przejrzyście skonstruowana, podzielona na wygodne podrozdziały książka. Przydała mi się, polecam gorąco. :)

Dodaj cytat z książki Księga idiomów, czyli: Don't get me wrong!