Dżungla Nienawiści

Agnieszka Głowacka Wydawnictwo: Branta literatura piękna
Branta
literatura piękna
2006-01-01

Każda strona to jak kadr z filmu. Czyta się bardzo szybko, trochę spłycone, czasem wręcz infantylne rozwiązanie intryg, ale dla odmiany można przeczytać.

"Dżungla nienawiści" trafiła do mnie przez przypadek.Jakież było moje zaskoczenie,gdy okazało się,że to prawdziwa perełka.Akcja książki osadzona jest w Tybecie oraz Nowym Yorku.Główną bohaterką jest Jackie Sand,młoda kobieta która w dzieciństwie została osierocona-jej rodzice zostali zamordowani.Dziewczyna krok po kroku doprowadza do ruiny Jerryego Lovestona,który...

Rewelacyjna !
Niesamowita główna bohaterka: piękna, bystra i przebiegła. Śledziłam jej losy z wypiekami na twarzy, kartki przerzucałam najszybciej jak się da. Polecam każdemu, kto chce dowiedzieć się jak dosięgnąć po to co mu się należy.
Na pewno jeszcze do niej wrócę.

• Literatura polska
  • 2011