Mniejsze zło

literatura piękna
836028332X
Monika Wyrwas-Wiśniewska
mniejsze zło literatura piękna

Dość naiwny -jeśli może być naiwny?-styl pisania, sama zaś historia opowiedziana przez autorkę jak najbardziej niestety może być prawdziwa. Książka jednak "płaska" bez większych emocji. Jeszcze się zastanawiam czy mi się podoba.

Dziwna książka.Bo z jednej strony,to chyba taka literatura o której pisze się rzadko.Z drugiej,bywa i tak.Że te książki,których się właściwie nie zna.Mogą być naprawdę bardzo fajne.
Tak jest i z Mniejszym Złem.
Książka na początek,jest zwykłym romansem.Ot poznanie dwojga ludzi.
Jest Bristol rok 1962.Przez pierwsze parędziesiąt stron,nic ciekawego się nie dzieje.
Aż,tu...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Piekna ! Marze wlasnie o takiej milosci...

5/2014

Na około 80 stronie zadałam sobie pytanie- co to do cholery jest?
Czy jest to wina autorki czy tłumacza, który zwyczajnie spartolił swoją pracę? Kto to u licha wydał?
Książka dobrze się zapowiadała, ale niestety doczytałam tylko do 80 str. resztę przekartkowałam i czytając jedno zdanie co parę stron, byłam w stanie odgadnąć, jak skończy się książka (oraz wszelkie...

Wiele wątków, niektóre banalne inne przerażające. Brutalne wydarzenia połączone z losami idealnej pary. Sama postać Fifi doprowadzała mnie do szalu przez całą książkę. Ale to tylko taki minus.

Niby z początku niepozorna, ale akcja się rozkręca z czasem. Problemy głównej bohaterki i jej świeżo poślubionego męża oraz ich sąsiadów są dość ciekawe.

• Chcę mieć
  • Obyczajowe
  • Chcę w prezencie
  • Powieść obyczajowa
  • Literarura angielska
  • Wypożyczone z biblioteki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Mniejsze zło