Łódź w baśni i legendzie

Okładka książki Łódź w baśni i legendzie
Jolanta Fiszbak Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura Seria: Baśnie i legendy polskie baśnie, legendy, podania
baśnie, legendy, podania
Baśnie i legendy polskie
Wydawnictwo Literatura
2012-12-13
2001-01-01
Łódź baśnie legendy legendy łódzkie baśnie łódzkie dawna Łódź województwo łódzkie kultura Łodzi

Bardzo ładnie wydane i opracowane! Mało mówi się o legendach i baśniach łódzkich, więc dobrze, że powstało coś takiego. Książeczka, choć krótka, warta kupienia!

Dodaj cytat z książki Łódź w baśni i legendzie