Wiejskie specjały

Wanda Michalska Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Swojska kuchnia (tom 2) kulinaria, przepisy kulinarne
Firma Księgarska Olesiejuk
kuchnia gotowanie przepisy wiejskie polska kuchnia
Swojska kuchnia (tom 2)
kulinaria, przepisy kulinarne
kuchnia gotowanie przepisy wiejskie polska kuchnia

Okładka książki Encyklopedia finansów dla każdego Łukasz Kurnik, Maja Majewska, Wanda Michalska
7,7
Encyklopedia f... Łukasz Kurnik, Maja...

Ładnie wydana książka z prostymi przepisami. Składniki możemy kupić w wiejskim czy osiedlowy sklepie , czy też na targu. Książka zawiera także fotografie. Szkoda, że są to zdjęcia produktów potrzebnych do wykonania proponowanych dań a nie samych potraw. Jedynie w dziale z ciastami są ich fotografie. Na pewno jednak skorzystam z kilku przepisów.

• Kulinarne przygody...🍕🍉🍟🍤🥝🍖🍩🍰😋
  • 2016r.
  • 2019

Dodaj cytat z książki Wiejskie specjały