rozwiń zwiń

Zarządzanie projektami krok po kroku

Okładka książki Zarządzanie projektami krok po kroku
Mariusz Kapusta Wydawnictwo: Edgard Seria: Samo Sedno poradniki
poradniki
Samo Sedno
Edgard
2013-08-01
2013-08-01
zarządzanie projektami projekty zarządzanie menedżer poradnik

Sięgnąłem po książkę po obejrzeniu serii filmów na YT autora. Nie zawiodłem się. Przeczytanie książki nie zabiera wiele czasu a można w niej znaleźć sporo praktycznych porad z obszaru zarządzania projektami. Będę do niej wracał w trakcie realizacji projektów.

2073

Myślę, że może być dobra w celu zapoznania się z tematem. Działania wytłumaczone na prostych przykładach pozwalają na zrozumienie podstawowych zasad.

Dodaj cytat z książki Zarządzanie projektami krok po kroku