Jeden fałszywy ruch

Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Cykl: Myron Bolitar (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
One False Move
Andrzej Grabowski
Albatros
One False Move
Myron Bolitar (tom 5)
kryminał, sensacja, thriller
Andrzej Grabowski

Książka bardzo mi się podobała. Jedna z lepszych Harlana Cobena.
Dynamiczne zwroty akcji, wciągająca fabuła I nieprzewidywalne zakończenie.
W książce pojawia się także wątek miłosny, który wiele zmieni w życiu Myrona. Bardzo polecam powieść na zimowe wieczory

Przed katy uwielbiałam twórczość Cobena, w szczególności serię z Mayronem.

Ten tytuł był fajny, jednak jakoś szczególnie mnie nie porwał. Powiedziałabym, że część raczej przeciętna.

Nareszcie jakieś zmiany w życiu miłosnym Myrona. Zdecydowanie podoba mi się, że ciągle wracają starzy bohaterowie sprzed lat. Trochę dzieje się na tle politycznym i to coś nowego. Dosyć szybko połapałem się co do zakończenia. Niemniej nie zmieniam zdania, że ta seria wciąga i czyta się ją przyjemnie i szybko.

Każda kolejna część z Myronem jest coraz lepsza i wciągająca. Wkręciłam się na dobre w tę serię. Zakończenie nieprzewidywalne i smutne dla mnie. Nie tego chciałam :( Co do Myrona i Jess... no cóż. Wyidealizowany związek przestał irytować.

Kolejna tajemnicza zagadka dla Myrona Bolitara oraz jego przyjaciela Wina. "Tajemnica za którą jedni są gotowi umrzeć a inni zabić.." Zagadka, w której spotykają się pieniądze, sława, polityka, władza oraz mafia nie może przynieść prostych rozwiązań.

Szybko się czyta i szybko zapomina. Chyba nie bardzo lubię serię z Bolitarem. Kto nie żyje, kto kogo zabił? Za dużo, za bardzo, za wymyślato.

Moje pierwsze zetknięcie się z prozą tego autora, więc nie potrafię odnieść się jak książka wypada na tle innych powieści Cobena. Intryga skonstruowana bardzo ciekawie, zakończenie zaskakuje, a wszystko okraszone całkiem sympatycznym poczuciem humoru głównego bohatera. Może nie czytałem z wypiekami na twarzy, ale spędziłem z tą powieścią przyjemnie dzień.

Na dobre wkręciłam się w serię z Myronem Bolitarem i każda kolejna część podoba mi się bardziej. Tutaj jednak autor złamał moje serce! Nie chcę tutaj spoilerować, ale nie lubię relacji głównego bohatera ze swoją dziewczyną i miałam tutaj nadzieję na to, że wszystko się zmieni. Czy tak się stanie? No cóż, każdy po lekturze odpowie sobie na to pytanie sam.
Tym razem akcja...

Chyba z jednych lepszych książek Cobena jakie czytałem. Zaskakujące zakończenie i nieprzewidywalne. Nie można oderwać się od lektury

Przeczytana kilka razy, za każdym razem tak samo rewelacyjna i wciągająca. No i do tego mój ulubiony książkowy duet: Myron& Win. Coben jak zwykle trzyma w napięciu do ostatniej strony.

Dyskusje

7 994