Jak skutecznie zapobiegać karierze przestępczej?

Joanna ChwaszczIwona Niewiadomska Wydawnictwo: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2010-01-01
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2010-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Seks Joanna Chwaszcz, Blandyna Kołodziej, Iwona Niewiadomska, Bożena Śpila
6,0
Seks Joanna Chwaszcz, Bl...
Okładka książki Jedzenie Agnieszka Hajduk, Agnieszka Kulik, Iwona Niewiadomska
6,5
Jedzenie Agnieszka Hajduk, A...
Okładka książki Kulty publiczności Mirosław Kalinowski, Iwona Niewiadomska, Dariusz Sikorski
0,0
Kulty publiczn... Mirosław Kalinowski...
Okładka książki Hazard Małgorzata Brzezińska, Bernadeta Lelonek, Iwona Niewiadomska
6,5
Hazard Małgorzata Brzezińs...