Jak skutecznie zapobiegać karierze przestępczej?

Okładka książki Jak skutecznie zapobiegać karierze przestępczej?
Joanna ChwaszczIwona Niewiadomska Wydawnictwo: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2010-01-01
2010-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Seks Joanna Chwaszcz, Blandyna Kołodziej, Iwona Niewiadomska, Bożena Śpila
Ocena 5,0
Seks Joanna Chwaszcz, Bl...
Okładka książki Jedzenie Agnieszka Hajduk, Agnieszka Kulik, Iwona Niewiadomska
Ocena 6,5
Jedzenie Agnieszka Hajduk, A...
Okładka książki Kulty publiczności Mirosław Kalinowski, Iwona Niewiadomska, Dariusz Sikorski
Ocena 0,0
Kulty publiczn... Mirosław Kalinowski...
Okładka książki Hazard Małgorzata Brzezińska, Bernadeta Lelonek, Iwona Niewiadomska
Ocena 6,5
Hazard Małgorzata Brzezińs...